Reklama

Reklama

Christina Aguilera i Tini w nowym teledysku. Zobacz klip do "Suéltame"

Do sieci trafił nowy teledysk Christiny Aguilery, w którym łączy siły z wokalistką Tini. Klip to promuje nowy albumu wokalistki pt. "AGUILERA", który ukazał się w czerwcu.

Do sieci trafił nowy teledysk Christiny Aguilery, w którym łączy siły z wokalistką Tini. Klip to promuje nowy albumu wokalistki pt. "AGUILERA", który ukazał się w czerwcu.
Christina Aguilera pokazała nowy teledysk /Arturo Holmes /Getty Images

Utwór "Suéltame", zmysłowy efekt współpracy z argentyńską gwiazdą pop Tini, trafił do sieci pod koniec maja. skomponowany przez Aguilerę, Tini i Kat Dahlię został wyprodukowany przez Mauricio Rengifo, Andrésa Torresa, Rafę Arcaute, Federico Vindvera oraz współproducenta Afo Verde.

Niecałe dwa miesiące później utwór doczekał się teledysku, który wyreżyserowała Ana Lily Amirpour. W klipie widzimy zawiązanie intrygi przeciwko Aguilerze, a ostatecznie wokalistka zjada zatrute przez swoich przeciwników ciasto.

Reklama

Nowy album Christiny Aguilery

"Suéltame" promuje nowy album Christiny Aguilery - "AGUILERA" - który ukazał się w czerwcu i który zawiera wszystkie piosenki, składające się na jej EP-ki w języku hiszpańskim, a także nową wersję spektakularnej "Cuando Me Dé La Gana" z meksykańskim piosenkarzem Christianem Nodalem.

Tytuł albumu "AGUILERA" jest bezpośrednim sposobem uhonorowania jej latynoskich korzeni i dziedzictwa, które są źródłem dumy i inspiracji dla jej nowej muzyki. Nowy projekt, wyprodukowany przez uznanych kompozytorów i producentów Rafę Arcaute i Federico Vindvera, obejmuje współprace z międzynarodowymi artystami, takimi jak Tini, Ozuna (sprawdź!), Becky G, Nicki Nicole i Nathy Peluso.

Poprzednia płyty Aguilery nagrana w języku hiszpańskim - "Mi Reflejo" - ukazała się w 2000 roku.

Latynoskie korzenie Christiny Aguilery

Christina Aguilera na świat przyszła 18 grudnia 1980 w Nowym Jorku. Mało osób wie jednak o jej latynoskich korzeniach. Ojcem wokalistki jest Fausto Wagner Xavier Aguilera - były oficer amerykańskiej armii, który z pochodzenia był Ekwadorczykiem. Jej matka Shelly Loraine była nauczycielką hiszpańskiego. Babcia ze strony matki artystki była Irlandką, natomiast dziadek miał korzenie niemieckie, walijskie i holenderskie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL