Reklama

Chet Hanx zawinił. Sławny ojciec pozwany

Raper Chet Hanx, czyli syn aktora Toma Hanksa, znów przysporzył problemów swoim rodzicom. Tym razem chodzi o pozew, który wpłynął do sądu w Los Angeles. Sprawa dotyczy wypadku samochodowego, który spowodował syn aktora.

Chester Hanks z matką Ritą Wilson

Do zdarzenia doszło w lutym 2015 roku. Chester Hanks miał kierować samochodem na autostradzie pod wpływem środków odurzających i staranować pojazd Terry’ego Morgana.

Reklama

Teraz do sądu wpłynął wniosek, w którym poszkodowany pozywa sławnych rodziców. Mężczyzna argumentuje swoją decyzję tym, iż Hanks i Rita Wilson mieli wiedzieć o fakcie, że ich syn podróżował wtedy pod wpływem narkotyków.

"Mimo wiedzy, że Chester Hanks był nieostrożnym kierowcą, który notorycznie odurzał się narkotykami i alkoholem, pozwolili mu na używanie pojazdu, przez co również ponoszą oni odpowiedzialność za fizyczne i emocjonalne straty pana Morgana, które poniósł w trakcie wypadku" - możemy przeczytać w pozwie skierowanym do sądu.

Przypomnijmy, że syn Toma Hanksa pod koniec września postanowił zejść ze złej drogi. W swoim oświadczeniu na Instagramie przyznawał, że był uzależniony od kokainy i przez kilka tygodni, kiedy zniknął dla świata, brał udział w terapii odwykowej.

"Kilka miesięcy temu sprzedawałem kokainę oraz wciągałem tyle kokainy, że mój nos cały czas był zatkany. Paliłem też crack. Ale jeżeli ja się zmieniłem to wy też możecie. Jest dla was szansa" - powiedział w specjalnym filmiku Hanks, dodając, że w ostatnim czasie nie był sobą.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tom Hanks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama