Reklama

Reklama

Cardi B jako mężczyzna. Kto robi sobie żarty z raperki?

Fragment wywiadu nagranego w 2017 roku z Cardi B stał się nagle hitem sieci. Wszystko za sprawą jednego z internautów, który w zabawny sposób przerobił film sprawiając, że Cardi B stała się aktorem Willem Smithem.

Jeden z internautów przerobił nagranie z Cardi B sprawiając, że raperka wygląda jak Will Smith

Prawdziwym hitem internetu stało się nagranie - fragment wywiadu - z Cardi B (posłuchaj przeboju "Money"!) w roli głównej, z której jeden z internautów zrobił aktora Willa Smitha. Filmik spodobał się nie tylko fanom gwiazd, ale też samym bohaterom. Zarówno Cardi B, jak i Will Smith udostępnili go na swoich instagramowych profilach. Co tak rozbawiło raperkę i aktora?

W 2017 roku Cardi B wzięła udział w popularnym amerykańskim programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Raperka zdradziła w trakcie rozmowy m.in. to, skąd wziął się jej artystyczny pseudonim. Zrobiła to jednak w dosyć zabawny sposób, mówiąc szybko i z pewną manierą, stąd wielu widzom ten właśnie moment zapadł w pamięć.

Reklama

Teraz ten sam fragment wywiadu został znów przypomniany, ale już w zupełnie nowej odsłonie. Wszystko za sprawą Willa Smitha, którego twarzą autor przerobionego filmu zastąpił twarz Cardi B. Efekt tego zabiegu okazał się być bardzo zabawny, a wideo zaczęło krążyć po sieci, docierając zarówno do popularnej raperki, jak i do aktora.

Cardi B publikując filmik na Instagramie napisała nawet żartobliwie:

"Ten jeden raz, kiedy piłam biotynę". 

Z kolei Will Smith stwierdził: "To jest tak dobre. Ktokolwiek wie, kto to zrobił?".


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cardi B | Smith Will

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje