Reklama

Cardi B: Ile zarobiła dzięki Coachelli?

Rozchwytywana w ostatnich tygodniach raperka Cardi B zdradziła, jaką gażę otrzymała za swój najbliższy występ na Coachelli.

Cardi B przygotowuje się do występu na Coachelli

Cardi B obecnie promuje debiutancki album "Invasion of Privacy", który ukazał się 6 kwietnia. Z tej okazji raperka pojawia się w kolejnych programach telewizyjnych i udziela dziesiątki wywiadów.

Reklama

Krótko po premierze płyty gwiazda była gościem rozgłośni SiriusXM i tam opowiedziała o tym, ile pieniędzy otrzymała za swój występ na Coachelli.

Autorka hitu "Bodak Yellow" zdradziła, że jej kontrakt opiewa na 70 tys. dolarów za występ. Dodajmy, że festiwal Coachella odbywa się w dwa weekendy, więc raperka otrzymała 140 tys. dolarów.

Posłuchaj utworu "Bodak Yellow" w serwisie Teksciory.pl!

"Kontrakt z Coachellą podpisaliśmy sześć miesięcy temu" - stwierdziła raperka po czym dodała, że wcale nie zarobi, a będzie nawet na minusie.

"Musieliśmy zapłacić za przygotowania sceny, trzeba było wyłożyć własne pieniądze. To było prawie 300 tysięcy dolarów. Ale to inwestycja" - mówiła.

Raperka przyznała, że nie miała pojęcia, że Coachella jest aż tak dużym wydarzeniem i dodała, że planuje wcześniejszy przylot do Los Angeles, aby wziąć udział w 10-godzinnych próbach.

Wcześniej media obiegła informacja, że 11 godzin dziennie na przygotowaniach do Coachelli spędza Beyonce.

Festiwal Coachella odbędzie się w na pustyni w Colorado w dwa weekendy kwietnia (13-15 i 20-22). Największymi gwiazdami imprezy będą wspomniana Beyonce, The Weeknd i Eminem.

Cardi B ze względu na ciążę nie wystąpi na pewno na Wireless Festival, który odbędzie się w lipcu.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cardi B | coachella

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje