Reklama

Reklama

Calvin Harris zabrał głos w sprawie związku i rozstania z Taylor Swift

Szkocki DJ i producent Calvin Harris pojawił się na okładce magazynu "GQ". W rozmowie z dziennikarzami pisma opowiedział o swoim rozstaniu i związku z Taylor Swift.

Calvin Harris szczerze o rozstaniu z Taylor Swift

Przypomnijmy, że Taylor SwiftCalvin Harris tworzyli parę przez piętnaście miesięcy, a rozstali się na początku czerwca. Już dwa tygodnie po rozstaniu z Harrisem amerykańska wokalistka zaczęła być widywana w towarzystwie Toma Hiddlestona, starszego o 11 lat brytyjskiego aktora.

Według ostatnich doniesień, Swift po trzech miesiącach zakończyła swój związek z Hiddlestonem.

Calvin Harris w wywiadzie dla magazynu "GQ" opowiedział o kulisach rozstania z Taylor Swift.

"Kiedy się skończyło, rozpętało się piekło" - mówił producent, dodając, że żałuje publikacji kilku wpisów na swoim Twitterze dotyczących zakończenia związku z amerykańską gwiazdą.

Reklama

"Dla nas obojga była to zła sytuacja. To z pewnością nie było w porządku, więc się skończyło, ale wszystkie te rzeczy, które wydarzyły się potem..." - przyznał Harris, który okres po rozstaniu ze Swift określił jako "bardzo trudny" ze względu na tak duże zainteresowanie ze strony mediów.

Calvin Harris na okładce "GQ":

"Następstwo rozstania było znacznie bardziej komentowane w mediach niż sam związek. Kiedy byliśmy razem, bardzo uważaliśmy, by nie stać się elementem tego medialnego cyrku. Szanowała (Taylor Swift - przyp. red.) moje odczucia w tej kwestii. Nie jestem dobry w byciu celebrytą" - tłumaczył Calvin Harris.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Calvin Harris | Taylor Swift

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne