Reklama

Reklama

Calvin Harris kasuje posty o Taylor Swift

Taylor Swift niezbyt długo rozpoczała po rozstaniu z Calvinem Harrisem - amerykańska wokalistka spotyka się już z typowanym na nowego Jamesa Bonda aktorem Tomem Hiddlestonem. Najwyraźniej nie spodobało się to Harrisowi, który "odlubił" swoją byłą w mediach społecznościowych.

Calvin Harris skasował posty o Taylor Swift

Związek Taylor SwiftCalvina Harrisa trwał zaledwie 15 miesięcy. Artyści poznali się za sprawą wspólnej znajomej - wokalistki Ellie Goulding. W marcu tego roku świętowali pierwszą rocznicę związku na romantycznych wakacjach. Z tej okazji Harris podarował swojej ukochanej złoty medalion z wygrawerowaną datą 6 marca 2015 r., kiedy to byli na pierwszej randce.

"Jedyną prawdą jest to, że związek się zakończył, a to co pozostało, to ogromna dawka miłości i szacunku" - napisał krótko na Twitterze Harris, a wiadomość dalej podała Swift.

Reklama

Rozpad najbogatszej pary w muzycznym show-biznesie był sporym zaskoczeniem, bo ich związek uchodził za bardzo udany.

Tymczasem po niespełna dwóch tygodniach od oficjalnego ogłoszenia rozstania, Taylor Swift została przyłapana na całowaniu się z Tomem Hiddlestonem, starszym o 11 lat aktorem, przez bukmacherów typowanym do przejęcia roli Jamesa Bonda po Danielu Craigu.

Kilka godzin po publikacji zdjęć przez tabloid "The Sun", Calvin Harris skasował z Twittera posty o swojej byłej partnerce, w tym również cytowany powyżej wpis o "miłości szacunku". Szkocki DJ i producent zablokował także fana, który zwrócił mu uwagę na posty o Taylor, które Harris najwyraźniej zapomniał usunąć. Calvin przestał też obserwować na Twitterze swoją byłą i jej brata - Austina.

"On zawsze chciał jak najlepiej dla Taylor. Po prostu chce, by była szczęśliwa. Nie ma zdania na temat tego, z kim się teraz umawia" - mówi anonimowy informator magazynu "People".

Przypomnijmy, że wcześniej Taylor spotykała się m.in. z Harrym Stylesem, Joe Jonasem, Taylorem Lautnerem, Johnem Mayerem oraz Jakem Gyllenhaalem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama