Reklama

Bryan Adams zaśpiewa z Sarah McLachlan

Bryan Adams znów pisze piosenki z myślą o filmie. Jednym z nich będzie na pewno kompozycja "Don't Let Go", którą słynny Kanadyjczyk zaśpiewa w duecie ze swoją rodaczką Sarah McLachlan. Ta i jeszcze kilkanaście innych piosenek znajdzie się na płycie ze ścieżką dźwiękową do filmu "Spirit: Stallion Of The Cimarron", która ukaże się 14 maja nakładem wytwórni DreamWorks Records.

"Spirit: Stallion Of The Cimarron" to obraz animowany, w którym jednym z narratorów będzie hollywoodzka sława, Matt Damon. Obraz trafi do kin w USA 24 maja, ale wcześniej, 18 maja, zostanie pokazany podczas festiwalu w Cannes.

Reklama

We Francji pojawi się również Bryan Adams i wystąpi na jednej scenie razem z Hansem Zimmerem, który skomponował instrumentalne fragmenty muzyczne na ścieżkę dźwiękową.

Nie jest to pierwsza przygoda Bryana Adamsa z muzyką do filmu i z pewnością nie ostatnia. Jego piosenki "(Everything I Do) I Do It for You", "Have You Ever Really Loved a Woman?" i "I've Finally Found Someone" - wszystkie skomponowane z myślą o filmach, przyniosły mu trzy nominacje nominacje do Oscara.

Rolling Stone

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: obraz | piosenki | sarah | Sarah McLachlan | Bryan Adams

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje