Reklama

Bonson, Laikike1 i Soulpete zapowiadają projekt Almost Famous

W sieci pojawił się pierwszy klip projektu Almost Famous "AF1"

Bonson w klipie "AF1"

O wspólny projekcie raperów i producenta mówiło się już od jakiegoś czasu. Bonson podkreślał jednak, że on i Laikike1 czekają na bity od Soulpete'a.

Reklama

Teraz fani artystów otrzymali pierwszy teledysk promujący album do utworu "AF1".

Na płycie znajdzie się 10 utworów, produkcją każdego z nich zajął się Soulpete, natomiast miksem i masteringiem DJ Eprom. W pierwszym zaprezentowanym numerze usłyszeć można sample z utworów grupy The Black Keys. Jak zapowiada Bonson, inspiracje zespołem będzie można znaleźć również kolejnych numerach.

"Jedynym źródłem inspiracji przy doborze sampli oraz budowie charakteru brzmienia była dyskografia zespołu Black Keys wydana w całości na winylach. Dlatego ku*wa, że zespół Almost Famous lubi słuchać zespołu Black Keys oraz wszystkich projektów sygnowanych nazwiskami ludzi wchodzących w jego skład. Stąd, bystry obserwatorze, typografia oraz projekt okładki, którymi zajął się m.i.n. Johnny Lemonade. Mix, mastering, scratche i cuty wykonał, o czym informujemy z wielką przyjemnością, DJ Eprom, który znany jest z tego, że nie jest znany bez powodu" - czytamy.

Za stworzenie teledysku opowiadała ekipa GRZVideos. Premiera płyty ma odbyć się w lutym.

Przypomnijmy, że w 2016 roku do sprzedaży trafił solowy album Bonsona "Znany i lubiany".

Zobacz klip "AF1":

Sprawdź tekst utworu "AF1" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bonson | Soulpete

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje