Reklama

Reklama

Beyonce z okazji 40. urodzin napisała specjalny list do fanów. "Miałam dreszcze ze wzruszenia"

Beyonce opublikowała w mediach społecznościowych odręcznie napisany list, w którym zawarła swoje przesłanie do fanów. Zdradziła w nim, że choć wiele w życiu udało się jej osiągnąć, dopiero teraz, kiedy skończyła 40 lat, doceniła, jaka jest szczęśliwa.

Beyonce opublikowała w mediach społecznościowych odręcznie napisany list, w którym zawarła swoje przesłanie do fanów. Zdradziła w nim, że choć wiele w życiu udało się jej osiągnąć, dopiero teraz, kiedy skończyła 40 lat, doceniła, jaka jest szczęśliwa.
Beyonce skończyła niedawno 40 lat / Kevin Winter /Getty Images

O życiu Beyonce wiadomo tylko tyle, ile ona sama chce zdradzić. Piosenkarka i jej mąż Jay-Z są uznawani za najbardziej wpływową parę w światowym show-biznesie, a ich majątek szacuje się na 1,5 miliarda dolarów, jednak w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd tego formatu, w ich życia nie ma skandali ani sensacji. 

Beyonce na swoim Instagramie wielomilionowej grupie followersów pokazuje głównie swoje modowe stylizacje przygotowywane najczęściej na wspólne wyjścia z mężem. I nawet jeśli na jej zdjęciach pojawia się ultraluksusowy jacht lub prywatny samolot, to nie one są na pierwszym planie.

Reklama

Znacznie więcej prywatnych momentów gwiazda pokazuje na swojej stronie internetowej beyonce.com i to tam właśnie uczciła swoje 40. urodziny, które obchodziła 4 września. 

Z tej okazji opublikowała intrygujący kolaż zdjęć, ukazującym całe jej życie. W każdą fotografię można kliknąć i zobaczyć ją w większym formacie. Warto, bo kolaż zawiera niepublikowane fotografie ukazujące dzieciństwo gwiazdy, najważniejsze momenty kariery w zespole Destiny's Child, solowe projekty, odbierane nagrody, a także urocze rodzinne kadry z mężem Jayem-Z, córką Blue Ivy oraz bliźniakami Sirem i Rumi.

Beyonce podarowała swoim fanom coś jeszcze - odręcznie napisała do nich bardzo osobisty list, który też został pokazany na jej stronie internetowej. Podziękowała w nim za ogrom życzeń i miłych słów, jakie ciągle dostaje od dnia urodzin. "Jestem bardzo wdzięczna każdej inspirującej osobie, która chciała poświęcić swój czas, aby wysłać mi te wszystkie piękne wiadomości. Gdy je czytałam i oglądałam, popłakałam się i miałam dreszcze ze wzruszenia. Dziękuję za Wasze filmy, posty, playlisty i życzenia, będę do nich zawsze wracać" - napisała wzruszona gwiazda.

W swoim liście Beyonce zdradziła także, czego się o sobie dowiedziała, gdy skończyła 40 lat. "Dopiero w tym roku naprawdę zrozumiałam, co to znaczy żyć pełną życia i cieszyć się chwilą. Jak ważne jest to, aby umieć się zatrzymać i powąchać róże. Im dojrzalsza się staję, tym więcej rozumiem i tym głębsze jest moje uczucie szczęścia. Przeszłam długą drogę i wiele poświęciłam, ale w końcu daję sobie pozwolenie na cieszenie się tym, na co tak ciężko pracowałam przez całe życie" - wyznała piosenkarka.

Beyonce poruszyła w liście także ważny temat starzenia się. "Ktokolwiek będzie próbował wmawiać kobietom, że kiedy kończą 40 lat, są stare lub nic niewarte, absolutnie nie ma racji. To zdecydowanie najlepszy czas w moim życiu. I jestem przekonana, że wiele, wiele dobrego przede mną!" - stwierdziła. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL