Reklama

Reklama

Beyonce i "Be Alive". Posłuchaj nowej piosenki gwiazdy!

Piosenka Beyonce była częścią zwiastuna do filmu o tenisistkach Serenie i Venus Williams. Dopiero teraz singel pojawił się w całości.

Piosenka Beyonce była częścią zwiastuna do filmu o tenisistkach Serenie i Venus Williams. Dopiero teraz singel pojawił się w całości.
Beyonce zaprezentowała nową piosenkę /Steven Ryan /Getty Images

Fragment nowego utworu Beyonce, pt. "Be Alive" (sprawdź!), mogliśmy z początku usłyszeć tylko w trailerze biograficznego filmu o losach ojca znanych tenisistek Wenus i Sereny Williams, zatytułowanego "King Richard". Wreszcie możemy zapoznać się z całością piosenki. 

Beyonce - "Be Alive". Posłuchaj piosenki!

Ciągle nie wiadomo, czy "Be Alive" zapowiada nowy album artystki. Znając życie, jeśli wokalistka coś planuje, dowiemy się o tym w ostatniej chwili.

Beyonce znana jest z zaskakiwania fanów nowymi utworami i wydawnictwami. w 2013 i 2016 roku nie uruchamiała żmudnej machiny promocyjnej, by napędzić sprzedaż swoich nowych albumu. Wokalistka po prostu udostępniała płyty w odpowiednich miejscach w sieci (album "Beyonce" miał premierę w serwisie iTunes, "Lemonade" w Tidalu), wcześniej tylko delikatnie sugerując, że szykuje coś "dużego".

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Be Alive" w serwisie Tekściory!

Gdy wydawnictwa pojawiały się w sieci, na ich punkcie wybuchała masowa histeria. Za szumem w sieci szły również wyniki sprzedażowe - album "Beyonce" sprzedał się w nakładzie ponad 5 milionów egzemplarzy, natomiast "Lemonade" w nakładzie 2,5 miliona kopii (najlepiej sprzedający się album w 2016 roku).


Główną rolę w filmie "King Richard" zagrał Will Smith, który wcielił się w rolę Richarda Williamsa, ojca szkolącego młode tenisistki. W filmie wystąpią również Jon BernthalSaniyyę Sidney oraz Demi Singleton.

Film trafi do kin i HBO Max 19 listopada.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL