Reklama

Reklama

Bella Thorne wraca do muzyki (utwór "Just Call")

Aktorka Bella Thorne zaśpiewała gościnnie w utworze Prince Foxa "Just Call".

Aktorka Bella Thorne zaśpiewała gościnnie w utworze Prince Foxa "Just Call".
Bella Thorne gościnnie zaśpiewała w utworze Prince Foxa /Gustavo Caballero /Getty Images

"Just Call" to numer stworzony przez producenta Prince Foxa, który w przeszłości współpracował m.in. z Hailee Stainfeld, Melody Noel i Michelle Buzz. Sam Lassner (bo tak naprawdę nazywa się Fox) remiksował również przeboje Sama Smitha, Beyonce, Kimbry i Florence & The Machine.

Teraz jego drogi zeszły się z popularną aktorką Bellą Thorne, znaną z seriali młodzieżowych "Życie na fali", "Taniec rządzi" oraz "Nastoletnia agentka". Aktorka ma na swoim koncie również kilka epizodów wokalnych. Można było ją usłyszeć na ścieżkach dźwiękowych do filmów z serii "Shake It Up". W 2014 roku ukazała się jej debiutancka EP-ka "Jersey".

Reklama

W ostatnich latach Bella mocniej skupiła się na udziale w filmach niż na nagrywaniu muzyki. Teraz jednak zapowiada zmianę. O współpracy z aktorką opowiedział Prince Fox.

"Właściwie nie znałem Belli, ale mijaliśmy się na mieście. W końcu spotkaliśmy się, powiedziałem jej, że pracuje nad piosenką i chciałbym, żeby w niej zaśpiewała. Zgodziła się i powiedziała 'powinniśmy zrobić duet'. Reszta to historia" - opowiadał.

Posłuchaj utworu "Just Call":

Sprawdź tekst utworu "Just Call" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL