Reklama

Reklama

Avril Lavigne nie żyje? Zastępuje ją sobowtór?

Pewnie wielu z was słyszało o teorii mówiącej, że "Elvis żyje". Ostatnio w sieci pojawiły się podobne, choć odwrotne, podejrzenia dotyczące Avril Lavigne. Jej fani sądzą, że kanadyjska wokalistka umarła, a zastępuje ją jej sobowtór. Jak się okazało, ta historia ma dość zaskakujący finał.

Avril Lavigne zmarła 10 lat temu?

Na jednym z brazylijskich blogów (AvrilEstaMorta, co znaczy "Avril nie żyje") znaleźć można informację, że Avril Lavigne nie żyje od 10 lat, a jej osobę zastąpiono sobowtórką "Melissą Vandellą".

Na stronie zobaczyć można zdjęcia wokalistki "udowadniające", że teoria jest prawdziwa. Są na niej fotografie sprzed lat oraz te współczesne, na których ma znajdować się kobieta podająca się za Lavigne.

Zdaniem fanów prowadzących bloga AvrilEstaMorta kanadyjskiej wokalistce zmieniły się rysy twarzy, a zwłaszcza nosa. Autorzy strony zauważyli także różnice w pieprzykach na ciele Avril Lavigne oraz we wzroście (Avril mierzyła 158 cm, a "Melissa" tylko 155). Według nich głos piosenkarki również brzmi inaczej.

Reklama

Co więcej osoby zajmujące się tym tematem twierdzą, że poddali analizie także pismo Avril Lavigne - to obecne i to sprzed 10 lat.

Sugestywne wydają im się również tytuły piosenek wokalistki. Utwory "My Happy Ending" oraz "Nobody’s Home" świadczą o tym, że Avril Lavigne popełniła samobójstwo, gdyż nie była w stanie poradzić sobie z presją wynikającą z rosnącej popularności. Tuż po tym rodzina i menedżment postanowili zatuszować jej śmierć i znaleźć sobowtóra, który ją zastąpi.

Jak się okazało, konspiracja nie jest prawdą. Autor bloga wyjawił, że to wszystko kłamstwo wykreowane przez niego, by pokazać łatwość z jaką ludzie wierzą w to, co widzą w sieci. Jego celem było sprawić, żeby użytkownicy wykazywali się większą podejrzliwością przy czytaniu internetowych treści. Jednocześnie twórca bloga przeprosił wszystkich, którzy uwierzyli w jego teorię i poczuli się rozczarowani tym faktem.

"Moim zamiarem nie było obrażanie kogokolwiek, a tylko stworzenie teorii, by zaobserwować reakcje ludzi" - czytamy w tłumaczeniu.

Blog AvrilEstaMorta to nie jedyna tego typu strona. Inne powstały także w odniesieniu do Miley Cyrus, Seleny Gomez i Paula McCartneya.

Przypomnijmy, że Avril Lavigne w grudniu 2014 roku zachorowała na boreliozę, zakaźną chorobę przenoszoną przez kleszcze. W lipcu 2015 roku po raz pierwszy od roku wystąpiła publicznie - zaśpiewała swoją piosenkę "Fly" na ceremonii otwarcia Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2015 w Los Angeles.

Zobacz klip "My Happy Ending":

Sprawdź tekst utworu "My Happy Ending" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Avril Lavigne | nie żyje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje