Reklama

Reklama

Avril Lavigne na koncercie w Polsce. Zobacz, gdzie zagra [DATA, BILETY, MIEJSCE]

Avril Lavigne wraca do Polski! Popularna kanadyjska wokalista ponownie odwiedzi nasz kraj po blisko 14 latach i wystąpi 2 marca 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Avril Lavigne na koncercie w Polsce

Avril Lavigne, po 14 latach od ostatniego koncertu, ponownie wystąpi w Polsce. Już 2 marca 2022 zagra w Łodzi, w Atlas Arenie. Będzie to trzeci występ Lavigne w Polsce - pierwszy odbył się w 2005 roku, a kolejny w 2008.

Avril Lavinge w Polsce: Koncert w Łodzi [CENY, BILETY, MIEJSCE]

Koncert odbędzie 2 marca 2022 roku w Atlas Arena w Łodzi.

Bilety trafią do sprzedaży w poniedziałek o godzinie 10:00 i będą dostępne na stronie organizatora wydarzenia.

Avril Lavinge - kim jest?

Wokalistka wydała swój debiutancki album w 2002 roku. Promowały go takie single jak "Complicated", "Sk8er Boi" czy "I’m with You".

Kolejne albumy "Under My Skin" czy "The Best Damn Thing" tylko umocniły jej pozycję na arenie ogólnoświatowej. O ile pierwszy z nich wypełniony był cięższym, rockowym brzmieniem, i zawierał bardzo osobiste teksty ("My Happy Ending", "Nobody’s Home"), tak kolejny był radykalną zmianą stylu artystki. Promujący go singiel "Girlfriend" stał się hitem w Polsce, jak i na całym świecie. Album zdobył status Złotej Płyty w kraju nad Wisłą.

Reklama

Do tej pory Avril Lavigne wydała 6 albumów studyjnych, oprócz wymienionych wcześniej są to "Goodbye Lullaby" (2011), "Avril Lavigne" (2013) oraz zamykający jej dyskografię krążek "Head Above Water" (2019). Wokalistka napisał również piosenki do filmów "Eragon" ("Keep Holding On") oraz "Alicji w Krainie Czarów" w reżyserii Tima Burtona.

Zobacz też:

Coldplay na koncercie w Polsce 2022! Wiemy, gdzie zagrają

Avril Lavigne o swojej chorobie: Leżałam w łóżku przez dwa lata

Recenzja Avril Lavigne "Head Above Water": Kleszczom śmierć!
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Avril Lavigne | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje