Reklama

Reklama

Artur Rojek w trasie: "Bez Końca Tour" jeszcze się nie kończy

Po wielu wyprzedanych koncertach w większych miastach, Artur Rojek wyruszył w trasę po kameralnych salach w mniejszych miejscowościach. Gdzie zagra na "Bez Końca Tour"?

Po wielu wyprzedanych koncertach w większych miastach, Artur Rojek wyruszył w trasę po kameralnych salach w mniejszych miejscowościach. Gdzie zagra na "Bez Końca Tour"?
Artur Rojek jest w trakcie "Bez Końca Tour" /Materiał prasowy /materiały prasowe

Ciepło przyjęta przez krytyków płyta Artura Rojka "Kundel", została wydana krótko przed wybuchem pandemii w 2020 roku. Lockdown i ograniczenia nieco zmieniły plany muzyków, w tym Rojka, którego trasa przesuwała się w czasie. Po większych koncertach - m.in. na warszawskim Torwarze, w NFM we Wrocławiu czy na stadionie Korony w Krakowie, przyszedł czas na mniejsze obiekty.

Kameralna trasa "Bez Końca Tour" odbywa się w mniejszych miastach na terenie całej Polski. Muzyk podczas koncertów wykonuje cały katalog swoich utworów - z czasów Myslovitz, a także solowych albumów "Składam się z ciągłych powtórzeń" i "Kundla".

Reklama

Trasa obejmuje 17 koncertów i rozpoczęła się z końcem października. Przed byłym wokalistą Myslovitz jeszcze dziewięć koncertów. Muzyk wystąpi m.in. w Obornikach, Raciborzu czy Wałbrzychu. Najbliższy koncert odbędzie się w Dębicy 26 listopada 2021 roku.

Artur Rojek - Bez Końca Tour [DATY]

26.11 - Dębica, Miejski Ośrodek Kultury (przeniesiony z 17.10)
27.11 - Radom, Radomska Orkiestra Kameralna (przeniesiony z 16.10)
28.11 - Płock, Państwowa Szkoła Muzyczna
4.12 - Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury
5.12 - Konin, Koniński Dom Kultury
9.12 - Nysa, Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik (przeniesiony z 21.10)
10.12 - Wałbrzych, Stara Kopalnia
11.12 - Bolesławiec, Kino Forum
12.12 - Racibórz, Raciborskie Centrum Kultury

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL