Reklama

Reklama

Artur Orzech odchodzi z Trójki. Co ze współpracą z TVP?

Rozstanie popularnego dziennikarza Artura Orzecha z Programem 3 Polskiego Radia nie spowoduje zakończenia współpracy z TVP.

Rozstanie popularnego dziennikarza Artura Orzecha z Programem 3 Polskiego Radia nie spowoduje zakończenia współpracy z TVP.
Artur Orzech nadal będzie współpracował z TVP przy Eurowizji /AKPA

Zapytany o powód odejścia z Trójki Artur Orzech odpowiedział: "Bo atmosfera przy Myśliwieckiej jest tak trudna i ciężka, że musiałem odejść. Tylko słuchaczy mi żal. Bo wiem, że są i nas słuchają".

Z Polskim Radiem dziennikarz był związany od 1990 r., z Programem 3 PR - od 2001 r. Prowadził wiele muzycznych audycji, m.in. "Orzech i reszta", "Moje miasto nocą", "Prywatna kolekcja". Ostatnio dwa programy: "Trzy kontynenty" i "Zaraz wracam".

Z Trójką na początku listopada rozstali się Artur Andrus i Robert Kantereit, którym zarząd Polskiego Radia nie pozwolił na dalsze łączenie pracy w rozgłośni ze współpracą z TVN24 (obaj zdecydowali się na to drugie). Wcześniej ze stacji odeszli lub zostali zwolnieni m.in. Magda Jethon, Jerzy Sosnowski, Michał Nogaś, Jurek Owsiak i Wojciech Zimiński (w sumie ok. 30 osób).

Reklama

Według nieoficjalnych informacji serwisu Wirtualnemedia.pl Artur Orzech nadal będzie prowadzić koncerty i komentować Konkursy Piosenki Eurowizji w TVP.

W przyszłą niedzielę (26 listopada) w Tbilisi w Gruzji odbędzie się finał Eurowizji Junior 2017. Orzech był jurorem krajowych eliminacji do tego konkursu - wygrała je Alicja Rega.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL