Reklama

Ala Tracz w duecie z siostrą. Zobacz teledysk "Święta to radości czas"

Cała najbliższa rodzina 10-letniej Ali Tracz, tegorocznej reprezentantki Polski na Eurowizję Junior, pokazała się w teledysku "Święta to radości czas". W duecie z młodą wokalistką zaśpiewała jej siostra Ola, która pokazała się szerszej publiczności w trzeciej edycji "The Voice Kids".

Ala Tracz (w czerwonej sukience), obok Ola Tracz i jej najbliżsi

Ala i Ola Tracz pojawiły się w trzeciej edycji programu "The Voice Kids" i szturmem podbiły serca fanów. 10-letnia Ala dotarła do ścisłego finału, jej starsza o pięć lat siostra odpadła na wcześniejszym etapie.

Reklama

Siostry, które zachwyciły jurorów swoimi występami podczas przesłuchań w ciemno, wybrały drużynę Dawida Kwiatkowskiego. Obie dziewczynki cały czas zajmują się szlifowaniem talentu i tworzeniem muzyki.

Kilka miesięcy po zakończeniu muzycznych zmagań w telewizji, wspólnie nagrały piosenkę pod tytułem "Przed nami cały świat" (posłuchaj!). Wideo ma już ponad milion odsłon.

Ala Tracz została wybrana reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2020. Nie udało się jej pójść w ślady Roksany WęgielViki Gabor - ostatecznie w klasyfikacji końcowej zajęła dziewiąte miejsce (na 12 uczestników).

Teraz siostry zrobiły fanom niespodziankę na święta. Tydzień po premierze singla "Święta to radości czas" do sieci trafił teledysk do tej piosenki.

W klipie siostry spotkały się z najbliższą rodziną oraz kotem.

Autorką utworu "Święta to radości czas" jest Agnieszka Wiechnik (trenerka wokalna Ali Tracz, uczestniczka 11. edycji "Must Be The Music" w Polsacie). Produkcją zajęli się Rafał KoniecznyMAVOOI. Za klip odpowiadają Rafał PopPatrycja Sarzyńska.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Tracz | Ola Tracz | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje