Aga Dyk i "Stróż": Zobacz nowy teledysk wokalistki Brathanków

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Stróż" Agi Dyk, na co dzień wokalistki grupy Brathanki.

Aga Dyk prezentuje nowy teledysk
Aga Dyk prezentuje nowy teledyskAlina Jendrysikmateriały prasowe

Jak czytamy w zapowiedzi, "Stróż" to ciepła i nastrojowa ballada, w której wokalistka odkrywa swoją nostalgiczną naturę.

"'Stróż' jest utworem napisanym o i dla mojej 'M'. Myślę, że to krótkie zdanie jest bardzo pojemne. Wszystko tłumaczy. Jestem pewna, że odbiorca po przesłuchaniu tej piosenki zrozumie moją werbalną oszczędność" - tak o swojej nowej piosence opowiada Aga Dyk, która jest także autorką tekstu.

Muzykę napisała wspólnie z gitarzystą Marcinem Cyzowskim, którego poznała dzięki platformie 2track, stworzonej z inicjatywy znanego producenta i muzyka Bogdana Kondrackiego. 2track to miejsce w przestrzeni internetowej gdzie wokaliści, muzycy i  producenci mogą się poznać, połączyć swoje siły i umiejętności.

W nagraniu wokalistce i gitarzyście towarzyszyli basista Bartek Bednarek i Kwartet Smyczkowy Obligato.

Od 2009 r. Aga Dyk śpiewa w zespole Brathanki, z którym nagrała trzy płyty: "Brathanki grają Skaldów" (2011), "Brathanki - Kolędy" (2012) i "moMtyle" (2014).

W tym roku ukazał się jej solowy debiut "Odlot na Dominikanę", promowany utworami "Creme Brulee" i "Wracaj.com".


emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Przejdź na