Reklama

Reklama

Adele powraca z nowym utworem "Easy On Me". Kiedy premiera albumu "30"?

Kolejne doniesienia o powrocie Adele wywoływały poruszenie w branży i wśród fanów wokalistki. W końcu w sieci pojawił się nowy singel "Easy On Me". To zapowiedź albumu "30".

Adele opublikowała wyczekiwany utwór "Easy On Me"

Przez ostatnie dni Adele enigmatycznie zapowiadała nową muzykę. Na budynkach na całym świecie zaczęły pojawiać się billboardy z liczbą "30", co miało sugerować jej powrót. Wokalistka zmieniła też zdjęcia w mediach społecznościowych, co było kolejną wskazówką. Te zabiegi tylko podgrzały zainteresowanie fanów.

5 października do sieci trafił 20-sekundowy zwiastun teledysku do utworu, który błyskawicznie rozszedł się po internecie.

Tak jak obiecywała Adele, cały utwór wraz z teledyskiem został opublikowany 15 października. "Easy On Me" (sprawdź!) to emocjonalna ballada, która niejedną osobę może doprowadzić do łez. W zaledwie 10 godzin klip został odtworzony na platformie Youtube prawie 18 milionów razy. Utwór zapowiada album "30" - według zapowiedzi jego premiera zaplanowana jest na 19 listopada. 

Reklama

Adele o nowej płycie "30"

"Z pewnością nie byłam nawet blisko miejsca, w którym chciałam się znaleźć, gdy zaczynałam trzy lata temu. Właściwie byłam zupełnie gdzie indziej. Polegałam na rutynie i konsekwencji w swoich działaniach, by czuć się bezpiecznie, zawsze tak robiłam. A jednak świadomie, a nawet z pełną premedytacją rzucam się w labirynt absolutnego bałaganu i wewnętrznego zamętu" - mówiła wokalistka o pracy nad nową płytą.

"W trakcie tej drogi poznałam wiele trudnych prawd o sobie. Porzuciłam wiele warstw, ale także otoczyłam się nowymi. Odkryłam naprawdę przydatne i pełnowartościowe sposoby myślenia, którymi się kieruję i czuję, że wreszcie znalazłam swoje uczucia. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że nigdy w życiu nie czułam się tak spokojna. I dlatego jestem wreszcie gotowa wydać ten album" - wyjaśniła.

Dodała również, że album ma być m.in. próbą wyjaśnienia, co stało się pomiędzy nią a byłym mężem, Simonem Koneckim. "Mój syn zadawał mi wiele pytań, na które nie potrafiłam odpowiedzieć, np.: 'Dlaczego nie możecie nadal mieszkać razem?'. Mam nadzieję, że kiedy będzie miał 20 lub 30 lat i posłucha mojej płyty, zrozumie, kim naprawdę jestem i dlaczego zdecydowałam się wywrócić jego życie do góry nogami w pogoni za własnym szczęściem" - powiedziała.

Adele - życie prywatne przyćmiło jej karierę

W ostatnich latach media skupiły się przede wszystkim na życiu prywatnym Adele. Gwiazda w 2019 roku rozwiodła się z Simonem Koneckim, a następnie zdecydowała się na metamorfozę, zrzucając kilkadziesiąt kilogramów w krótkim czasie. Obecnie wokalistka spotyka się z agentem sportowym, Richem Paulem.

Poprzednia płyta Adele - "25" - ukazała się sześć lat temu, w listopadzie 2015 roku. Promowały ją przeboje : "Hello" (sprawdź!), "Send My Love (To Your New Lover)", "When We Were Young" i "Water Under The Bridge".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Easy on Me | Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje