Reklama

Reklama

Adele pokazała się z nowym partnerem. "Wreszcie jesteś szczęśliwa"

Adele w końcu pokazała się publicznie ze swoim nowym partnerem. Fani nie szczędzili parze komplementów.

Tak Adele wyglądała w 2017 roku

W ostatnich miesiącach o Adele było głośno ze względu na jej spektakularną metamorfozę. Gwiazda znana była z pełnych kształtów, ale teraz straciła na wadze kilkadziesiąt kilogramów.

W plotkarskich mediach pojawiły się spekulacje, że utrata wagi może być spowodowana rozstaniem z mężem Simonem Koneckim. W kwietniu 2019 r. poinformowano o ich separacji po 8 latach małżeństwa.

Adele skupiła się na pracy i wychowaniu dziecka. W końcu, w październiku 2020 roku fani doczekali się publicznego występu wokalistki. W lipcu 2021 roku pokazała się publicznie na meczu NBA z Richem Paulem. Już wtedy pojawiły się plotki, że wokalistka i agent sportowy są parą. 

Reklama

Teraz zagraniczne tabloidy podały, że Paul przedstawił Adele znajomym jako swoją dziewczynę. Para jednak długo nie potwierdzała plotek. W końcu wokalistka opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcie. 

Fani od razu zareagowali. "Tworzycie naprawdę piękną parę. Cieszę się Adele, że wreszcie jesteś szczęśliwa. Trzymam kciuki, by tym razem był to ten właściwy", "Czyli te plotki są jednak prawdziwe? Ale się cieszę", "Nie mogę napatrzeć się na waszą dwójkę. Cudownie razem wyglądacie" - komentowali.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje