Reklama

Aaron Carter szykuje się do ślubu z Melanie Martin. Kolejny zwrot akcji w życiu zapomnianego gwiazdora

Nie jest łatwo nadążyć za zmianami w życiu Aarona Cartera. Według najnowszych wieści upadły gwiazdor zaręczył się ze swoją dziewczyną Melanie Martin.

Nie jest łatwo nadążyć za zmianami w życiu Aarona Cartera. Według najnowszych wieści upadły gwiazdor zaręczył się ze swoją dziewczyną Melanie Martin.
Aaron Carter ze swoją matką Jane Carter /Presley Ann /Getty Images

Raptem po kilku dniach od informacji, że Aaron Carter (sprawdź!) i Melanie Martin znów są parą, wokalista ujawnił, że jego partnerka przyjęła oświadczyny.

Podczas internetowej relacji na żywo Aaron pokazał zdjęcie swojej wybranki, która prezentowała pierścionek zaręczynowy.

"Miłość wygrywa" - napisał 32-letni Carter.

Chwilę później na InstaStories pokazał film z samochodu, na którym para trzymała się za ręce.

Reklama

To kolejny zwrot w burzliwym związku Cartera i Martin. Pod koniec kwietnia młodszy brat Nicka CarteraBackstreet Boys (sprawdź!) pochwalił się radosną nowiną i przyznał, że wraz z Melanie Martin spodziewają się dziecka.

"Oboje tego chcemy. Oboje się o to staraliśmy. Skupiam się teraz na przyszłości i byciu ojcem. Chcę być dobrym tatą. Na tym się skupiam - moja muzyczna kariera idzie naprawdę dobrze. Koncertowanie, linia odzieżowa nie jest dla mnie aż tak ważne jak muzyka. Ale najważniejsza jest dla mnie rodzina" - podkreślał Aaron Carter, choć wcześniej zarzucał Melanie zdradę.

Radość szybko się skończyła. Wokalista ponownie rozstał się z partnerką i jak przyznał w jednym z internetowych podcastów, nie jest pewny, czy dziecko, które przyjdzie na świat, jest jego.

"Czy jestem zdenerwowany? Oczywiście. Czy czuję się wykorzystany? Oczywiście. Czułem się jakbym był z kimś, kto nie może spojrzeć mi w oczy" - opowiadał o rozstaniu z dziewczyną.

Carter wyjaśnił, że Martin "robiła za jego plecami rzeczy, których nie powinna i składała obietnice, których nie mogła dotrzymać".

Po tamtym rozstaniu okazało się, że Melanie Martin straciła ciążę, a jako przyczynę poronienia wskazywała "silny stres". Aaron Carter zdążył nawiązać krótki romans Viktorią Alexevą, ale szybko wyznał, że nie ma ona dla niego znaczenia.

Przypomnijmy, że pod koniec 2019 r. Aaron Carter trafił do szpitala z powodu wyczerpania. W tamtym czasie wokalista ogłosił też, że jest chory psychicznie (zdiagnozowano u niego schizofrenię, zaburzenie afektywne dwubiegunowe, depresję maniakalną oraz lęki).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aaron Carter | Melanie Martin | zaręczyny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama