Reklama

1D: Harry Styles płacze na scenie. To przez Zayna?

Fani brytyjskiego boysbandu One Direction zarejestrowali moment słabości Harry'ego Stylesa.

Harry Styles nie poradził sobie z emocjami

Harry Styles popłakał się na scenie podczas występu One Direction w Dżakarcie (Indonezja). Sytuacja miała miejsce kilka godzin po tym, jak odejście z boysbandu ogłosił Zayn Malik.

Reklama

Fani grupy są przekonani, że Harry Styles rozkleił się właśnie z tego powodu.

Przypomnijmy, że Zayn Malik odszedł z One Direction po pięciu latach. W zespole stworzonym przez Simona Cowella był od samego początku.

Zayn Malik swoje odejście uzasadnił pragnieniem "bycia normalnym 22-latkiem, który ma możliwość odpoczynku i spędzenia prywatnego czasu z dala od świateł reflektorów".

"Przepraszam fanów i wszystkich, których zawiodłem, ale muszę zrobić to, co uważam za słuszne w swoim sercu. Wiem, że mam w Louisie, Liamie, Harrym i Niallu przyjaciół na całe życie. Wiem, że nadal będą najlepszą grupą na świecie" - oświadczył Zayn Malik.

"Jesteśmy smutni z powodu odejścia Zayna, ale całkowicie szanujemy jego decyzję i przesyłamy mu naszą miłość. Ostatnie pięć lat było więcej niż niesamowite, przeszliśmy razem tak wiele i na zawsze będziemy przyjaciółmi" - oznajmili z kolei członkowie One Direction.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: One Direction

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje