Reklama

Wpadka z Żenis Żoplę: Nie chowam głowy piasek

"Dziękuję za krytykę, bo w pełni na nią zasłużyłam" - napisała na facebookowym profilu "Żenis Żoplę" dziennikarka TVP Info Joanna Osińska, która zaliczyła wpadkę z przekręceniem imienia i nazwiska legendarnej wokalistki Janis Joplin.

W audycji TVP Info o odsłonięciu gwiazdy Janis Joplin na hollywoodzkim bulwarze Joanna Osińska kilkakrotnie czytała nazwisko nieżyjącej wokalistki jako "Żenis Żoplę". Dodatkowo informowała, że na uroczystość przybył brat artystki... "Michael Żoplę". Wpadka dziennikarki wywołała lawinę kpin - na Facebooku błyskawicznie powstał profil Żenis Żoplę.

Reklama

To właśnie tam swoje przeprosiny umieściła Joanna Osińska (wpis znalazł się także na jej prywatnym profilu).

"Do błędu trzeba umieć się przyznać. Nie chowam głowy w piasek, ale z otwartą przyłbicą mówię: dziękuję za krytykę, bo w pełni na nią zasłużyłam. Pamiętam też, że krytyka, jeśli ktoś potrafi ją przyjąć - jest najlepszą z możliwych lekcji. Dziękuję także za słowa wsparcia i otuchy od tych, którzy rozumieją, że jesteśmy tylko ludźmi i nie myli się ten, co nic nie robi. Dlatego też szanując złożoność dziennikarskiej pracy, staram się nie oceniać innych. Pozdrawiam z wdzięcznością za tyle uwagi - Wasza 'Żenis Żoplę'" - napisała dziennikarka.

Od autorów strony za swój wpis otrzymała facebookowego "lajka". Na profilu Joanny Osińskiej jej znajomi gratulują jej samokrytyki: "Przekuła Pani błąd w sukces i to też jest super :", "Chylę głowę, mało takich", "Żenis, we love you" - piszą.

Wpadka dziennikarki TVP Info - posłuchaj:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: info | TVP Info | wpadka | Janis Joplin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje