Reklama

Tomasz Kowalski po wypadku jest w śpiączce

Laureat czwartej edycji "Must Be The Music" Tomasz Kowalski pozostaje w stanie śpiączki farmakologicznej. Wokalista w niedzielę wieczorem (8 czerwca) został poważnie ranny w wypadku na motocyklu.

Do wypadku doszło na głównej drodze w Dobroszycach, gminie w województwie dolnośląskim, w powiecie oleśnickim. Jadący na motocyklu Tomasz Kowalski zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka VW Golfem prowadzonym przez 19-latka, który wymusił pierwszeństwo przy skręcie w lewo. Wokalista w szpitalu przeszedł poważną operację.

Reklama

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oleśnicy.

"Tomek trafił do jednego z wrocławskich szpitali, gdzie przeszedł trudną operację. Aktualnie Jego stan jest stabilny, pozostaje w stanie śpiączki farmakologicznej pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów" - taki wpis pojawił się na oficjalnym profilu Tomasza "Kowala" Kowalskiego na Facebooku we wtorek wieczorem.

Lokalne media podają, że rodzina wokalisty nie zgodziła się na udzielanie informacji osobom postronnym.

"Rodzina i zespół proszą o wsparcie duchowe dla Tomka oraz uszanowanie prywatności" - czytamy we wpisie na facebookowym profilu Tomasza Kowalskiego.

W związku z wypadkiem odwołano czerwcowe spektakle "Skazanego na bluesa", wystawianego przez Teatr Śląski. W sztuce reżyserowanej przez Arkadiusza Jakubika Kowalski grał główną rolę Ryszarda Riedla, nieżyjącego wokalisty Dżemu. Odwołano także najbliższy koncert jego zespołu FBB.

Zobacz teledysk "Sen" Tomasza Kowalskiego i FBB:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kowalski & FBB | Tomasz Kowalski | wypadek | wypadku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje