Reklama

Tomasz Kowalski po wypadku jest w śpiączce

Laureat czwartej edycji "Must Be The Music" Tomasz Kowalski pozostaje w stanie śpiączki farmakologicznej. Wokalista w niedzielę wieczorem (8 czerwca) został poważnie ranny w wypadku na motocyklu.

Do wypadku doszło na głównej drodze w Dobroszycach, gminie w województwie dolnośląskim, w powiecie oleśnickim. Jadący na motocyklu Tomasz Kowalski zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka VW Golfem prowadzonym przez 19-latka, który wymusił pierwszeństwo przy skręcie w lewo. Wokalista w szpitalu przeszedł poważną operację.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oleśnicy.

"Tomek trafił do jednego z wrocławskich szpitali, gdzie przeszedł trudną operację. Aktualnie Jego stan jest stabilny, pozostaje w stanie śpiączki farmakologicznej pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów" - taki wpis pojawił się na oficjalnym profilu Tomasza "Kowala" Kowalskiego na Facebooku we wtorek wieczorem.

Reklama

Lokalne media podają, że rodzina wokalisty nie zgodziła się na udzielanie informacji osobom postronnym.

"Rodzina i zespół proszą o wsparcie duchowe dla Tomka oraz uszanowanie prywatności" - czytamy we wpisie na facebookowym profilu Tomasza Kowalskiego.

W związku z wypadkiem odwołano czerwcowe spektakle "Skazanego na bluesa", wystawianego przez Teatr Śląski. W sztuce reżyserowanej przez Arkadiusza Jakubika Kowalski grał główną rolę Ryszarda Riedla, nieżyjącego wokalisty Dżemu. Odwołano także najbliższy koncert jego zespołu FBB.

Zobacz teledysk "Sen" Tomasza Kowalskiego i FBB:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kowalski & FBB | Tomasz Kowalski | wypadek | wypadku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy