Reklama

Slash już w Polsce. Wymagania gitarzysty

Zaliczany do światowej czołówki gitarzystów Slash, który wystąpi w środę (13 lutego) w Spodku w Katowicach, jest już w Polsce. To będzie jego pierwszy koncert w naszym kraju.

Szczegóły pobytu Slasha w Polsce są owiane tajemnicą, ale wiadomo, że organizatorzy musieli zadbać m.in. o owoce kantalupy na śniadanie. Gitarzysta i jego ekipa zameldowała się w hotelu Monopol w Katowicach. Spędzą tam jedną noc, bo po koncercie w Spodku pojadą na Łotwę na kolejny występ.

Reklama

Muzycy zażyczyli sobie, aby w garderobie przygotowano dla nich: trzy rodzaje mleka o różnej zawartości tłuszczu - 3, 2 i 0 proc., trzy rodzaje gum do żucia: miętową, arbuzową i cynamonową, cztery świece zapachowe, a także dwa ściśle określone rodzaje kawy.

Podczas śniadania na stole obowiązkowo muszą się pojawić owoce kantalupy. Z kolei podczas koncertu na scenie mają czekać dwa tuziny małych i wyłącznie czarnych ręczników.

Gitarzysta promuje właśnie w Europie swój najnowszy, wydany w 2012 roku album "Apocalyptic Love". Towarzyszy mu wokalista Myles Kennedy oraz grupa The Conspirators. Na początku lutego Slash zaprezentował koncertowy teledysk do singla "Anastasia":

Sprawdź tekst piosenki "Anastasia" w serwisie Teksciory.pl!

W roli supportu zobaczymy polską grupę Anti Tank Nun. Początek koncertu o godz. 20.00. Bramy Spodka zostaną otwarte o godz. 18.30.

Czytaj także:

Slash walczy z grypą, a fani szykują niespodziankę

Cała prawda o Slashu - fragment biografii słynnego gitarzysty

Zobacz teledyski Slasha na stronach INTERIA.PL!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Slash | gitarzyści | gitarzysta | koncert w Polsce | Katowice | Spodek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje