SEBA i Ewelina Flinta: Zapis emocji

"Słowa nie znaczą nic" - śpiewają wspólnie Ewelina Flinta i Sebastian Piekarek, lider grupy SEBA, w debiutanckim singlu formacji założonej przez byłego gitarzystę IRY. Jednak wbrew temu tytułowi, w nagraniach z płyty "Human", która ma ukazać się na początku marca 2007 roku, teksty będą ważne. - Generalnie dotyczą człowieka, jego problemów, słabości, uniesień, upadków. Stąd m.in. pomysł na nazwę płyty "Human" - wyjaśnia INTERIA.PL Sebastian Piekarek.

W teledysku do "Słowa nie znaczą nic", który możecie oglądać tylko na stronach INTERIA.PL, wykorzystano materiały fundacji "Dziecięca Fantazja".

Reklama

- To numer, który powstał pod wpływem silnych wrażeń związanych z chorymi dziećmi. Grałem z zespołem Bracia trasę w trakcie której chodziliśmy po szpitalach i odwiedzaliśmy dzieciaki - opowiada nam lider grupy SEBA.

- Zdecydowałem się wziąć ten numer pod uwagę, jeśli chodzi o dobór repertuaru na płytę, ponieważ jest to naturalny zapis moich myśli, emocji itp., oraz jako jeden z niewielu, który ze swoim ciężarem gatunkowym mógłby gdzieś zaistnieć, bo reszta materiału jest mocno rockowa - dodaje śpiewający gitarzysta.

W refrenach gościnnie Sebastiana wsparła Ewelina Flinta, którą poznał latem w studiu podczas pracy nad jedną z jej piosenek.

- Od początku chodził mi po głowie pomysł żeby do kilku utworów na moją płytę zaprosić gości. Nie namyślając się zbytnio zadzwoniłem do Eweliny i spytałem czy zechciałaby zaśpiewać ze mną refreny tej piosenki - wspomina Piekarek.

Kolejnym gościem jest Marek Piekarczyk, wokalista grupy TSA, który zaśpiewał w "Za skórą" - drugim singlu z płyty "Human".

Dowiedz się więcej na temat: pomysł | Ewelina Flinta | SEBA | Ewelina

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje