Reklama

Reklama

Chcesz zjeść obiad z Pawłem Małaszyńskim?

W przyszły piątek, 13 grudnia w Centrum Kultury Rotunda w Krakowie odbędzie się koncert charytatywny zespołu Cochise, którego frontmanem i wokalistą jest Paweł Małaszyński. Imprezę organizuje Fundacja Psi Los, a cały dochód z niej przeznaczony zostanie na bezdomne i potrzebujące, szczególnie zimą, zwierzęta z Krakowa i jego okolic.

Podczas koncertu odbędzie się aukcja dobroczynna. Do wylicytowania będzie między innymi: obiad z zespołem Cochise, który odbędzie się następnego dnia w restauracji Chopin na Rynku Głównym, bieganie po krakowskich Błoniach z Maciejem Stuhrem oraz... picie z Czesławem Mozilem.

Ktoś, kto będzie chciał oświadczyć się / podziękować komuś / przekazać inne miłe słowa - będzie mógł to uczynić na stronie głównej portalu INTERIA.PL, jeśli tylko weźmie udział w aukcji.

Podczas koncertu w krakowskiej Rutundzie będzie można usłyszeć zarówno premierowe kompozycje z nadchodzącego albumu jak i starsze utwory. 10 lutego 2014 roku Cochise wypuści trzeci album "118". Nową płytę charakteryzuje typowe dla Cochise surowe, rockowe, ciężkie brzmienie, lecz znajdzie się na nim również kilka bardziej melodyjnych utworów.

Reklama

"Ze względu na moją pracę zawodową przez ostatnie dwa lata dużo czasu spędzałem w podróżach i hotelach, gdzie między innymi powstawały w mojej głowie pomysły na piosenki" - opowiada Paweł Małaszyński.

"Nie wiedząc dlaczego w dziwny i niewyjaśniony, jakby zaplanowany z góry sposób, trafiałem za każdym razem do pokoju z numerem 118. Pokój 118 to wymiana energii. Ważne jest to z, kim się nią dzielisz. To klaustrofobiczne intymne miejsce, pełne emocjonalnych odpadów, niczym tapeta odklejająca się od ściany, które wie i widziało wszystko, czego nasz racjonalizm nie jest w stanie udźwignąć. Pokój, w którym skuleni śpimy z otwartymi powiekami, ukryci w kątach za pajęczynami wątpliwości... za każdym razem wystawieni na najgorszą próbę... To rzadki rodzaj szaleństwa... wciąż pielęgnowany i poszukiwany... zasypany za drzwiami 118" - dodaje popularny aktor.

Więcej informacji o koncercie na www.psilos.org.

Zobacz teledyski Cochise na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje