Believe przygotował mocne sceny

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

W związku z amerykańską premierą najnowszej płyty Believe zatytułowanej "World Is Round", polska formacja progrockowa przygotowała teledysk do "Cut Me Paste Me".

Wokalista Karol Wróblewski (Believe) na planie teledysku
Wokalista Karol Wróblewski (Believe) na planie teledysku 

Na polskim rynku album "World Is Round" (czwarty w dorobku Believe) ukazał się pod koniec października 2010 roku. To zarazem debiut w składzie formacji nowego klawiszowca Konrada Wantrycha.

"'Cut Me Paste Me' oddaje mocniejszą stronę nowej płyty 'World is Round'. Ta bezkompromisowość w melodii i całej aranżacji zdecydowała, że właśnie do tego utworu powstał klip" - tłumaczą muzycy Believe.

"Warto było pokusić się o mocne sceny, żeby to podkreślić. Cały obraz jest przenośnią tematu utworu, który traktuje o tym jak dzisiejsze media myślą o człowieku, który jest dla nich pustym obiektem. Można go 'wyciąć, wkleić' a ostatecznie 'usunąć'. Czy zamierzony efekt udało się osiągnąć? Ocenicie sami" - dodają członkowie grupy.

Zdjęcia do teledysku zrealizowano 28 listopada w dwóch warszawskich klubach La Melange oraz H20. Reżyserem klipu jest Tomek Niedzielko, a całość prac produkcyjnych koordynuje ekipa Magogo. Gościnnie na planie wystąpiła mająca nigeryjskie korzenie modelka i prezenterka telewizyjna Iza Meldo.

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Przejdź na