Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Norbert Wronka i jego dramatyczna historia. Nastolatek doprowadził do łez Steczkowską

Norbert Wronka zachwycił trenerów i widzów właśnie rozpoczętej 13. edycji "The Voice of Poland". Nastolatek w programie opowiedział dramatyczną historię swojej siostry, która została potrącona przez samochód.

Norbert Wronka zachwycił trenerów i widzów właśnie rozpoczętej 13. edycji "The Voice of Poland". Nastolatek w programie opowiedział dramatyczną historię swojej siostry, która została potrącona przez samochód.
Zapłakany Norbert Wronka w "The Voice of Poland" /

Jako ostatni w sobotnim odcinku pojawił się 18-letni Norbert Wronka (posłuchaj!). Od sześciu lat nastolatek jest wolontariuszem w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski we Włoszakowicach, gdzie często organizuje podopiecznym recitale. W programie usłyszeliśmy historię jego siostry, która kilka lat temu wpadła pod samochód i z tego powodu musiała przerwać muzyczną karierę.

Nastolatek (za kulisami kciuki ściskała m.in. siostra) przekonał wszystkich trenerów - Lanberry i zapłakana Justyna Steczkowska aż pobiegły do niego, by go uściskać. Ogromne emocje udzieliły się wszystkim trenerom, ale także samemu uczestnikowi i jego najbliższym kibicującym na backstage'u.

Reklama

Lanberry, Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron pojawili się u boku Norberta na scenie, by razem z nim jeszcze raz wykonać "Tears in Heaven" Erica Claptona.

Norbert Wronka zdecydował się przejść do drużyny Lanberry. Okazało się, że nowa trenerka show TVP zna go z mediów społecznościowych, gdzie trafiła na jego filmiki - na TikToku ma prawie 180 tys. fanów.

"ALE EMOCJE!! Marzenia się spełniają, naprawdę!!! Od dziecka marzyłem o tym, żeby stanąć na scenie 'Voice Of Poland', a dziś to wszystko stało się rzeczywistością!! 4 fotele odwrócone!!!! Jestem ogromnie wdzięczny za tę szansę i obiecuję, że wykorzystam ją najlepiej jak się da" - napisał Norbert Wronka na Instagramie, dziękując Lanberry za zaufanie.

W komentarzach pogratulowali mu m.in. Alicja Szemplińska, Wiktoria Zwolińska, Kuba Szmajkowski i Kamil Kowalski.

"The Voice of Poland": Kim jest Norbert Wronka?

Swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczął 8 lat temu, gdy przyszedł na pierwsze lekcje wokalu. Muzyka towarzyszyła mu od najmłodszych lat. W 2017 roku ukończył szkołę muzyczną w klasie fortepianu, ale w swojej instrumentalnej karierze grał też między innymi na saksofonie i puzonie.

Ma na koncie występ w jednym z odcinków "Szansy na sukces" razem z zespołem Ira ("Nadzieja"). W 2021 r. nakładem Niebieski Label wypuścił swój pierwszy singel "Niewinny" (posłuchaj!). Autorami piosenki są Sara Kordowska (tekst, muzyka) i Patrick the Pan (muzyka, produkcja).


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL