Reklama

Mam talent

Sara James przed występem w "Mam talent" w USA: To dzieje się naprawdę!

Sara James jest już z powrotem w USA, gdzie w nocy z wtorku na środę polskiego czasu zaśpiewa na żywo w półfinale amerykańskiej edycji "Mam talent". "To dzieje się naprawdę!" - napisała na Instagramie 14-latka z Polski.

Sara James jest już z powrotem w USA, gdzie w nocy z wtorku na środę polskiego czasu zaśpiewa na żywo w półfinale amerykańskiej edycji "Mam talent". "To dzieje się naprawdę!" - napisała na Instagramie 14-latka z Polski.
Sara James wystąpi w półfinale amerykańskiego "Mam talent" /Artur Barbarowski /East News

Przypomnijmy, że podczas castingowego odcinka Sara James zaśpiewała piosenkę "Lovely" Billie Eilish. "Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy" - powiedział po występie 14-latki Simon Cowell.

Juror postanowił wcisnąć Złoty Przycisk, dając wokalistce z Polski bezpośredni awans do półfinałów. Na scenie pojawiła się mama Sary, by ją uściskać i złożyć gratulacje. Wzruszona dziewczyna nie kryła łez. Cała czwórka jurorów oklaskiwała nastolatkę na stojąco.

Reklama

Wideo z występem Polki do tej pory zanotowało ponad 16,8 mln odsłon! To zdecydowanie najpopularniejszy materiał z tej edycji na oficjalnym kanale programu. Dla porównania tylko dwa inne materiały przekroczyły próg 10 mln odtworzeń.

Od emisji castingowego odcinka z udziałem Sary minęło ponad dwa miesiące. Nastolatka wreszcie doczekała się tego, na co czekała tak długo - w nocy z wtorku na środę polskiego czasu odbędzie się półfinał z jej udziałem.

"To się dzieje naprawdę! (...) Mimo 30 godzin spędzonych w podróży i ogromu pracy - jestem szczęśliwa i już nie mogę się doczekać! Trzymajcie za mnie mocno kciuki! Trochę się stresuję, ale przede wszystkim jestem super podekscytowana! Dziękuję za Wasze ciągłe wsparcie!" - napisała na Instagramie.

Sara James w półfinale "Mam talent". Kiedy wystąpi?

W tym samym odcinku o awans do finału z Sarą rywalizować będą m.in.: wokalistka Amanda Mammana, taneczny duet Funkanometry, rodzinny duet JoJo And Bri, francuski magik Nicolas RIBS oraz dziecięca grupa XOMG POP!

Czytaj także:

Earth Festival w Uniejowie: Hołd dla ofiar wojny

Krzysztof Zalewski i przyjaciele. Młode pokolenie na scenie

Earth Festival 2022. Dostaliśmy się za kulisy wielkiego koncertu. Co tam się działo?