The Voice Senior
Reklama

Witold Paszt pokazał rodzinne zdjęcia. Jak dziś czuje się wokalista grupy VOX?

Na najnowszych zdjęciach widać, że Witold Paszt odzyskał formę po ciężkim przebyciu zakażenia koronawirusem. Wokalista razem z grupą VOX po dłuższej przerwie powrócił na scenę.

Na najnowszych zdjęciach widać, że Witold Paszt odzyskał formę po ciężkim przebyciu zakażenia koronawirusem. Wokalista razem z grupą VOX po dłuższej przerwie powrócił na scenę.
Witold Paszt (VOX) w finale "The Voice Senior" /AKPA

Pod koniec 2020 roku pojawiły się zdjęcia, na których widać było, że wokalista ciężko przeszedł zakażenie koronawirusem. 

"Wspaniałe dziewczyny z teamu i cała ekipa programu robiła wszystko, bym przed kamerą wyglądał i czuł się dobrze. Jak zawsze pięknie im dziękuję! Ale był to dla mnie trudny dzień. Wirus odebrał mi siłę, oddech i parę kilogramów, czasem kilka kroków to wyzwanie. 

Cieszę się, że udało mi się pokonać to cholerstwo, ale wiem, że przede mną teraz dłuższa chwila na powrót do formy" - napisał wokalista grupy VOX (sprawdź!) po zakończeniu nagrań do programu "The Voice Senior" (w drugiej edycji muzycznego show TVP2 był jednym z trenerów, obok Alicji Majewskiej, Andrzeja Piasecznego i Izabeli Trojanowskiej).

Reklama

W powrocie do zdrowia i dawnej formy pomogła mu rodzina, a także praca w przydomowym ogrodzie.

"Mam nawet małą szklarenkę, gdzie uprawiam ekologicznie warzywa i owoce, zasadziłem kilka drzew owocowych, poza tym oczywiście mam niezliczoną ilość roślin ozdobnych, a nawet staw - gdzie przez całe lato pięknie kwitną lilie wodne" - opowiadał w rozmowie z "Super Expressem" Witold Paszt.

W trudnym czasie 67-letniego wokalistę wspierali najbliżsi - córki i wnuki (w lutym 2018 r. zmarła jego żona Marta).

"Mam fantastyczne córki, wnuki, mam dla kogo żyć. To właśnie dzięki nim przetrwałem ten trudny okres. Nie wpadłem w depresję. Poza tym i czas też powoli leczy rany" - podkreślał w "Dobrym Tygodniu".

Z najnowszych zdjęć w mediach społecznościowych możemy dowiedzieć się, że wokalista wrócił też na scenę z grupą VOX.


INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: Witold Paszt | VOX | The Voice Senior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy