The Voice Kids
Reklama

"Zaniemówiłam". To wykonanie przeboju Bajmu w "The Voice Kids" zwaliło trenerów z nóg

To wykonanie przeboju Bajm przez 14-letnią Amelię rzuciło na kolana wszystkich trenerów "The Voice Kids". Natasza Urbańska wprost przyznała, że brakuje jej słów po tym, co usłyszała.

To wykonanie przeboju Bajm przez 14-letnią Amelię rzuciło na kolana wszystkich trenerów "The Voice Kids". Natasza Urbańska wprost przyznała, że brakuje jej słów po tym, co usłyszała.
Natasza Urbańska była pod wrażeniem 14-letniej uczestniczki /TVP

Amelia Puchalska w "The Voice Kids" wykonała wielki  przebój grupy Blondie - "Maria" - i odwróciła wszystkie fotele trenerów.  

Amelia Puchalska śpiewa przebój Kozidrak. "Zaniemówiłam"

Mimo początkowych zachwytów Tomson poprosił uczestniczkę o kolejną piosenkę, gdyż chciał przekonać się, jak wypada w nieco spokojniejszym repertuarze.

"Bardzo chętnie poprosiłbym cię o jeszcze jedną piosenkę bo jeśli masz coś jeszcze balladowego albo coś, co bardziej pokazuje delikatność głosu" - komentował.

Reklama

Ostatecznie Puchalska zdecydowała się na utwór Bajmu z płyty "Etna" - "Dziesięć przykazań". Po jej występie trenerzy byli ogromnym wrażeniem jej skali głosu.

"Zaniemówiłam. To jest ogromny dar, że potrafisz manewrować w tak ogromnej skali i masz swoją osobistą, niepowtarzalną barwę i frazowanie i wpuszczasz to powietrze... Ciężko mi znaleźć słowa, bo czegoś takiego nie słyszałam" - mówiła Natasza Urbańska.

Cleo natomiast wspomniała, jak śpiewała w zespole szkolnym właśnie ten utwór Bajm i jak zjadał ją stres, gdy musiała wystąpić publicznie. Tym bardziej była pod wrażeniem uczestników programu.

"Macie tutaj odwagę stawać na scenie i przekazywać ogromne emocje z otwartymi oczami i otwartymi serce. Gratuluję, bo jesteś odważna, piękna i masz przepiękny wokal" - dodała.

Ostatecznie Puchalska przygodę z programem zdecydowała się kontynuować z Tomsonem i Baronem.

Kim jest Amelia Puchalska?

"Amelia Puchalska ma 14 lat. Jest uśmiechniętą nastolatką, która roztacza wokół siebie pozytywną aurę. Śpiewa od najmłodszych lat. Swój talent muzyczny rozwija od szóstego roku życia, uczęszczając na lekcje wokalu. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Większość jej życia wypełnia muzyka, ale dużo czasu spędza też przy książkach, ponieważ interesuje się biologią i stomatologią. Uwielbia występować na scenie i marzy, aby w przyszłości robić to zawodowo. Lubi podróżować, jeździć na nartach i jeść lody" - czytamy na stronie TVP.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Kids | Bajm | Tomson i Baron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy