The Voice Kids
Reklama

"The Voice Kids": Internauci widzieli ją już w finale. Decyzja Cleo wywołała oburzenie

Za nami etap Bitew i Sing-Off w drużynie Cleo w "The Voice Kids". Kogo trenerka zabrała do finału? Jej wybory wywołały gorące dyskusje w mediach społecznościowych.

Za nami etap Bitew i Sing-Off w drużynie Cleo w "The Voice Kids". Kogo trenerka zabrała do finału? Jej wybory wywołały gorące dyskusje w mediach społecznościowych.
Cleo wybrała trójkę swoich finalistów w "The Voice Kids" /TVP

Po zakończeniu Przesłuchań w ciemno w siódmej edycji "The Voice Kids" poznaliśmy 18-osobowe drużyny Cleo, Nataszy Urbańskiej oraz Tomsona i Barona z Afromental.

Kolejne etapy to Bitwy (uczestnicy podzieleni na sześć tercetów śpiewają największe polskie i zagraniczne przeboje) oraz Sing-Off (trenerzy wybierają trójkę finalistów spośród szóstki najlepszych). Za nami odcinek z udziałem wokalistów z ekipy Tomsona i Barona, a w sobotę trudnych wyborów musiała dokonać Cleo. Za tydzień poznamy finalistów z drużyny Nataszy.

Reklama

"The Voice Kids": Decyzje Cleo wywołały gorące emocje

W pierwszej Bitwie zmierzyły się Elena Popowicz, Julia Anuszek i Asia Wojciechowska, które zaśpiewały przebój "Ta sama chwila" grupy Bajm. Do dalszego etapu z tej grupy Cleo zabrała Asię Wojciechowską. Zdaniem wielu komentujących ta 14-latka zasługiwała na miejsce w finale.

"Joasia najlepszy wybór, piękny głos, teraz czas na miejsce do finału!", "Od początku trzymałam kciuki za Asię" - chwalili młodą wokalistkę.

Tym większym zaskoczeniem był wybór Cleo w etapie Sing-Off, kiedy Asia Wojciechowska nie znalazła się w gronie finalistów (trenerka zdecydowała, że do ostatniego etapu trafią Ola Antoniak, Mateusz Pierożek i Marysia Stefanowska). "Asia została okradziona z finału" - nie ma wątpliwości jedna z internautek. Na ten komentarz odpowiedział tata 14-letniej uczestniczki: "Asia spełnienia swoje marzenia, a my jesteśmy z niej dumni. Teraz z całego serca wspieramy i kibicujemy finalistom drużyny Cleo".

Wielu komentujących podkreśla, że na finał bardziej zasługiwała właśnie Asia Wojciechowska kosztem Marysi Stefanowskiej. "Wolałem Asię, piękny dorosły głos, wie o czym śpiewa", "Wzięłabym ze sobą Asię zamiast Marysi", "Szkoda, że Cleo jej nie wybrała" - czytamy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Kids | Cleo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy