The Voice Kids
Reklama

Internauci zachwyceni tym występem w "The Voice Kids". "Czekałam na tego zwierzaka"

Ponad 70 tys. odsłon ma finałowy występ Marty Porris Zalewskiej w "The Voice Kids". Natasza Urbańska w ostatnim etapie jednak postawiła na Michell Siwak, która ostatecznie wygrała cały program.

Ponad 70 tys. odsłon ma finałowy występ Marty Porris Zalewskiej w "The Voice Kids". Natasza Urbańska w ostatnim etapie jednak postawiła na Michell Siwak, która ostatecznie wygrała cały program.
Marta Porris Zalewska w "The Voice Kids" występowała w drużynie Nataszy Urbańskiej /TVP /Agencja FORUM

Sobotni finał "The Voice Kids" podzielony był na dwie części: w pierwszej wystąpiła cała dziewiątka (po trzech finalistów z każdej z drużyn). Po występach swoich podopiecznych trenerzy wybrali po jednej osobie, która przeszła do drugiego etapu wielkiego finału i dostała szansę na walkę o nagrodę główną w wysokości 50 tys. zł.

W ostatnim etapie to widzowie TVP swoimi głosami zadecydowali, kto wygra program. Ostatecznie laureatką siódmej edycji została Michell Siwak z drużyny Nataszy Urbańskiej. Debiutantka w roli trenerki "The Voice Kids" chwilę wcześniej pożegnała się z 14-letnią Martą Porris Zalewską, która brawurowo wykonała znany z wersji Maneskin utwór "Beggin'" (sprawdź!).

Reklama

"Zwierzak sceniczny" - tak określiła ją sama Natasza Urbańska, która czekała aż ten "zwierzak" się obudzi na scenie.

"Ja zapomniałem w ogóle, że to jest konkurs dla dzieci. Widziałem zawodowy występ, z zawodową wokalistką, która dobrze się czuje w tym utworze, która pokazuje całą swoją charyzmę i jest taką wisienką na torcie" - ocenił Baron. Tomson zachwycał się sceniczną pewnością siebie Marty. "Twoje koncerty to będzie czysta przyjemność, już kupujcie bilety" - zachęcił wokalista Afromental.

"The Voice Kids": Kim jest Marta Porris Zalewska?

14-latka urodziła się i na co dzień mieszka w Hiszpanii. To właśnie tam w 2022 roku nastolatka brała udział w "La Voz Kids" - hiszpańskiej wersji programu. 

Jej niezwykły głos i charyzma przyciągnęły uwagę dwóch z czterech trenerów, a Marta zdecydowała się dołączyć do drużyny wokalisty Sebastiána Yatra. Pod jego skrzydłami Marta rozwinęła swój muzyczny warsztat i dotarła aż do wielkiego finału.

Choć 14-latka ostatecznie nie wygrała programu, osiągnęła ogromny sukces. Dodatkowo, jej wszystkie występy z programu na oficjalnym kanale YouTube hiszpańskiego "La Voz Kids" wyświetlono ponad milion razy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Kids | Natasza Urbańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy