Mam talent
Reklama

Wystartowała nowa edycja "Mam talent". Jak widzowie ocenili nowe jury?

Na początku marca wystartowała nowa, 15. edycja "Mam talent" z nowymi jurorami oraz nowymi prowadzącymi. Jak ocenili ją widzowie? W sieci zaroiło się od komentarzy, a na niektóre z nich zareagowała nawet Julia Wieniawa.

Na początku marca wystartowała nowa, 15. edycja "Mam talent" z nowymi jurorami oraz nowymi prowadzącymi. Jak ocenili ją widzowie? W sieci zaroiło się od komentarzy, a na niektóre z nich zareagowała nawet Julia Wieniawa.
Julia Wieniawa zadebiutowała w "Mam talent". Jak przyjęli ją widzowie? /Artur Zawadzki /Reporter

W sobotę na antenę TVN powróci 15. edycja "Mam talent". Popularny show przeszedł spore zmiany - ze starej ekipy w składzie jury pozostała tylko Agnieszka Chylińska. U jej boku pojawią się Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop (dotychczas prowadzący "Mam talent"). Rolę prowadzących przejmą Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski z Radia Eska.

Reklama

Przypomnijmy, że Wieniawa i Prokop zastąpili aktorkę Małgorzatę Foremniak (w jury zasiadała od samego początku, czyli 2008 r.) i tancerza Jana Klimenta.

Julia Wieniawa z debiutem w "Mam talent". Jak wypadła?

Na samym początku pierwszego odcinka "Mam talent" Agnieszka Woźniak-Starak zapytała Julię Wieniawę, jak czuje się przed oficjalnym debiutem w programie. Ta przyznała, że jest mocno zestresowana, ale też podekscytowana.

W trakcie programu Wieniawa kilkukrotnie zaskoczyła nawet swoich kolegów z jury. Przy występie Teo Tomczuka, Wieniawa flirtowała z uczestnikiem, a Agnieszka Chylińska musiała przypomnieć jej, że ma chłopaka.

Chwilę później widzowie byli świadkiem tańca Wieniawy, którą na scenę zaprosił kubański tancerz Rodrigo, mieszkający w Polsce. Pod wrażeniem jej talentu był Marcin Prokop. "Julia, nie znałem Cię od tej strony" - przyznał.

Widzowie komentują debiut Julii Wieniawy i nowej obsady "Mam talent"

Choć wielu widzów miało obawy dotyczące nowego sezonu "Mam talent", a w szczególności występu Julii Wieniawy, opinie na jej temat są raczej pozytywne.

"Zmiana jurorów i prowadzących to strzał w 10", "Julia świetnie się spisuje, zachowuje się sympatycznie i naturalnie tak właśnie jak młoda dziewczyna, a nie gwiazda" - czytamy. "Marcin w roli jurora to mistrzostwo, Julia miłe zdziwienie, Agnieszka jak zawsze super" - pisał kolejny z widzów.

Nie brakło oczywiście komentarzy, w których Wieniawa była krytykowana za "sztuczność", jednak były one w zdecydowanej mniejszości.

Najwięcej uwag widzowie mieli pod adresem prowadzących program. Komentujący zatęsknili za chemią duetu Prokop - Hołownia, której obecni gospodarze nie mają. Zarówno Pirowski, jak i Woźniak-Starak wyglądali według widzów na mocno zestresowanych nowym rolami.

Co ciekawe dostało się też Małgorzacie Foremniak. Niektórzy z widzów cieszyli się, że nie ma jej już w programie.

Julia Wieniawa komentuje pierwszy odcinek "Mam talent"

Aktorka i jurorka "Mam talent" postanowiła również obejrzeć pierwszy odcinek programu z jej udziałem. Na jej Instagramie pojawiły się relacje ze wspólnego wieczoru przed TV, który spędziła ze znajomymi.

Wieniawa udostępniła również kilka pozytywnych komentarzy na swój temat oraz pokusiła się  krótki komentarz.

"Dziękuję wam za tyle wiadomości. Nawet nie wiecie jak dla mnie to ważne" - napisała.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Marcin Prokop | Mam Talent | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy