Mam talent

Reklama

Wielkie zaskoczenie w "Mam talent"! Co dalej z Sarą James?

Wiemy już, co z udziałem Sary James w amerykańskim programie "America's Got Talent: All Stars". Choć przewidywano inaczej, niestety, wokalistka nie przeszła do dalszego etapu, co oznacza koniec jej przygody z formatem.

Wiemy już, co z udziałem Sary James w amerykańskim programie "America's Got Talent: All Stars". Choć przewidywano inaczej, niestety, wokalistka nie przeszła do dalszego etapu, co oznacza koniec jej przygody z formatem.
Sara James wykonała "As It Was" Harry'ego Stylesa /Youtube.com/ NBC /materiał zewnętrzny

Sara James wzięła udział w "gwiazdorskiej" wersji popularnego amerykańskiego programu, czyli "America's Got Talent: All-Stars". Na scenie pojawiają się w nim osoby, które w poprzednich edycjach pokazały swój ogromny talent, czyli zwycięzcy, finaliści i ulubieńcy widzów. 

Po ubiegłorocznej wizycie James w programie, gdy 14-latka dosłownie podbiła Internet oraz serce Simona Cowella (dał jej Złoty Przycisk), wielu spodziewało się, że może zawojować w tej edycji.

We wcześniej nagranym odcinku James wykonała przebój ubiegłego roku, "As It Was" Harry'ego Stylesa (zobacz!). 

Reklama

"Byłam bardzo blisko. Chociaż nie wygrałam, po powrocie do Polski czekali na mnie dziennikarze, fani wykrzykiwali moje imię" - mówiła 14-letnia Polka. 

Zdradziła także swoje największe pragnienie - "Obecnie występuję w Polsce, ale mam nadzieję, że 'All Stars' umożliwi mi podróżowanie po całym świecie. To jest moje marzenie" - wyznała. 

Sara James odpada z "Mam talent"

Jurorzy zareagowali bardzo żywiołowo, a Sara zebrała owacje nas stojąco. Mimo wszystko po głosowaniu widzów nie udało jej się awansować do dalszego etapu. Z odcinka, w którym występowała, do kolejnej części mogło awansować dwoje uczestników. Udało się to Detroit Youth Choir, który otrzymał złoty przycisk od Terry'ego Crewsa, a publiczność zdecydowała, że będzie nim akrobata Aidan Bryant.

Występ Sary James można w całości obejrzeć tutaj.

Mam talent dla weteranów programu

Amerykański "Mam talent" w wydaniu gwiazdorskim zebrał w programie nie tylko zwycięzców poprzednich edycji, ale również finalistów oraz uczestników, którzy byli "wiralowymi sensacjami". W jury nowego formatu znaleźli się Simon Cowell, Heidi Klum i Howie Mandel.

Wśród 60 uczestników pojawiają się inne gwiazdy programu jak: Kodi LeeAvery DixonViviana RossiDanelija TuleszowaCristina Rae Caly Bevier.

W show występują uczestnicy "Mam talent" z takich krajów jak: Rumunia, Wielka Brytania, Australia, Kanada, Indie, Niemcy, Belgia oraz Filipiny.

"Gdy powiedzieli mi, kto będzie występował, wiedziałem, że to będzie genialne" - dodał. "Sara James, Kodi Lee, Detroit Youth Choir wrócili i byli absolutnie niesamowici" - przyznał Simon Cowell.

Sara James zachwyciła w amerykańskim "Mam talent"

Sara James była jedną z największych sensacji 17. sezonu "Mam talent" w Stanach Zjednoczonych. Wokalistka już podczas castingów oczarowała trenerów i publiczność jej wykonaniem piosenki "Lovely" Billie Eilish. Simon Cowell dostrzegł w niej wielki talent i zdecydował się nacisnąć złoty przycisk.

"Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy" - powiedział po występie 14-latki Simon Cowell.

W półfinale Sara James wykonała przebój Eltona Johna "Rocket Man" i ponownie zachwyciła widownię w USA, która pozwoliła jej awansować do finału. Tam ponownie oczarowała wszystkich, śpiewając hit Kate Bush "Running Up That Hill". I mimo że nie wygrała programu, zaczęto wróżyć jej sporą karierę  w Stanach.

"Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski i rozwalasz jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowy wieczór z tobą i po prostu dajesz sobie szansę" - mówił do niej w finale Cowell.

Słynny łowca talentów od tamtych występów wspiera młodą Polkę w jej karierze w Stanach Zjednoczonych. W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" przyznał, że chce poznać ją z ważnymi osobami w branży muzycznej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Mam Talent | America's Got Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy