Mam talent
Reklama

To on wygrał "Mam talent". Teraz mama Bartka Wasilewskiego boi się wyjść z domu

Zwycięstwo 14-letniego rapera Bartka Wasilewskiego w "Mam talent" wywołało lawinę komentarzy, nie zawsze przychylnych. Nie brak było krytycznych głosów mówiących o "ustawce". "Złośliwość ludzka nie zna granic, bo według mnie, ktoś nie wie nic, a takie głupoty pisze i ubliża" - mówi mama nastolatka w rozmowie z Plejadą.

Zwycięstwo 14-letniego rapera Bartka Wasilewskiego w "Mam talent" wywołało lawinę komentarzy, nie zawsze przychylnych. Nie brak było krytycznych głosów mówiących o "ustawce". "Złośliwość ludzka nie zna granic, bo według mnie, ktoś nie wie nic, a takie głupoty pisze i ubliża" - mówi mama nastolatka w rozmowie z Plejadą.
Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję "Mam talent" /AKPA

Przypomnijmy, że 15. edycji programu "Mam talent" obok Agnieszki Chylińskiej występy uczestników oceniali Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop (dotychczas prowadzący show). Rolę prowadzących przejęli natomiast Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski z Radia Eska.

Reklama

W finale do walki o główną nagrodę stanęli: Teo Tomczuk, Alicja Andrukajtis i jej pies Muza, Tymoteusz Sobczyk, Bartek Wasilewski, Nina Stec, Michał Skubida, Olivia Hausner, Filip Drogos, Teddy's Army oraz Oliwia Miś.

"Mam talent": Krytyczne opinie po wygranej Bartka Wasilewskiego. Widzowie grzmią o "ustawce"

Do finałowej trójki przeszli: Bartek Wasilewski, Alicja Andrukajtis i Muza oraz Filip Drogos. Najniższe miejsce na podium przypadło dla Alicji, która przygotowała pokaz tresury psa. Z kolei drugi był Filip Drogos z pokazem pole dance, a jurorzy aż wstali ze swoich krzeseł. Zwycięzcą programu i zdobywcą głównej nagrody w wysokości 300 tys. zł został 14-letni raper Bartek Wasilewski (sprawdź!), który awans do półfinałów zawdzięczał Złotemu Przyciskowi od Agnieszki Chylińskiej.

Wygrana nastolatka wzbudziła gorące emocje w mediach społecznościowych. Pojawiło się sporo wpisów sugerujących, że była to "ustawka".

"W czym tu talent? Śpiewa o matce, miłości i życiu. Super, ale jaki talent?", "Było dużo lepszych występów", "Chłopak gra na emocjach ... Gdyby śpiewał o czym innym to by nie wygrał", "To że on wygrał, to jakiś żart", "Kolejny raz kiedy to ckliwa historia i porcja wzruszeń została doceniona zamiast ciężkiej pracy, wyrzeczeń i poświęcenia na rzecz szlifowania swojego talentu" - czytamy.

"Jesteśmy skromną rodziną. Bartek jest młody, młodzież inaczej to odbiera. Dla mnie to jest straszne, stresujące i cieszę się jego szczęściem, a zarazem obawiam się wyjść na ulicę. Muszę mieć oczy dookoła głowy, mam wrażenie, że każdy się na mnie patrzy. Zauważają mnie i gratulują mi. To dla mnie stresujące, ale też przysparza radości" - komentuje pani Iwona, mama Bartka, w rozmowie z Plejadą.

Okazało się, że nastolatek do programu zgłosił się poza jej plecami.

"Jak zadzwoniła do mnie Warszawa, to zaniemówiłam. Zaniemówiłam, a później, jak rozłączyłam, powiedziałam: Boże, dzieciaku, co ty narobiłeś?. Ale i tak wspierałam syna, bo go kocham i rozmawiam z nim bardzo dużo i po prostu ufam mu. Widzę też, jak bardzo tego chciał" - opowiada mama Bartka Wasilewskiego.

Kim jest Bartek Wasilewski?

To on podczas castingu urzekł Agnieszkę Chylińską, która wcisnęła Złoty Przycisk dający mu od razu awans do półfinałów. Uczeń pierwszej klasy o profilu kierowca-mechanik szkoły zawodowej swoją przygodę z muzyką rozpoczął mając 7 lat, wtedy zaczął pisać pierwsze teksty i podkładać do nich bity. Kiedy miał 9 lat, zwrócili na niego uwagę starsi koledzy i zaprosili na nagranie piosenki do studia w Płocku.

Jako nastolatek poszedł z mamą na jeden z płockich eventów plenerowych, tam po raz pierwszy rapował dla publiczności. W 2022 r. został zaproszony - jako najmłodszy raper w Polsce - do supportowania Pezeta i Palucha na koncercie w płockim klubie Kino.

"Bartek Wasilewski to nie tylko utalentowany artysta, ale także chłopak z pasją i determinacją. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się już w bardzo młodym wieku, a każdy krok na swojej muzycznej drodze okazał się dla niego ważnym kamieniem milowym" - czytamy na stronie TVN-u.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Bartek Wasilewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy