Mam talent
Reklama

Sara James ze Złotym Przyciskiem od Simona Cowella w amerykańskim "Mam talent"

Zwyciężczyni "The Voice Kids" oraz finalistka Eurowizji Junior, wzięła udział w przesłuchaniach do najnowszej edycji amerykańskiego "Mam talent". Sara James dostała Złoty Przycisk od Simona Cowella.

Zwyciężczyni "The Voice Kids" oraz finalistka Eurowizji Junior, wzięła udział w przesłuchaniach do najnowszej edycji amerykańskiego "Mam talent". Sara James dostała Złoty Przycisk od Simona Cowella.
Sara James wystąpiła w amerykańskim "Mam talent" /VIPHOTO /East News

Szeroka publiczność poznała Sarę James (posłuchaj!) w czwartej edycji programu "The Voice Kids". Młoda wokalistka trafiła w programie do ekipy Tomsona i Barona i była bezkonkurencyjna na każdym etapie programu.

Następnie James zgłosiła swój udział w eliminacjach do Eurowizji Junior. We wrześniu 2021 roku wygrała finał programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021". Dzięki temu zwycięstwu, Sara mogła pojawić się na scenie w Paryżu reprezentując nasz kraj z numerem "Somebody" (sprawdź!). Ostatecznie we Francji zajęła drugie miejsce, a do wygranej zabrakło jej zaledwie 7 punktów! Zwyciężczynią została reprezentantka Armenii, Malena.

Reklama

Sara James rusza na podbój USA

Wokalistka, która radzi sobie bardzo dobrze ze śpiewaniem po angielsku, zdecydowała się na zaskakujący ruch i zgłosiła się do amerykańskiej edycji "Mam talent", gdzie oceniana była m.in. przez Simona Cowella.

Do sieci trafiły zdjęcia młodej wokalistki z planu programu.

"W końcu mogę wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i wzięłam udział w przesłuchaniach do "America's Got Talent". Już jutro startuje najnowszy sezon" - napisała na Instagramie.

Fragment występu Sary James trafił do oficjalnej zapowiedzi show. 

Sara James w amerykańskim "Mam talent"

Sara James wystąpiła w przesłuchaniach do amerykańskiego "Mam talent".

Kiedy Simon Cowell dowiedział się, że wokalistka jest z Polski, zdradził, że także ma polskie korzenie.

"Moja rodzina pochodzi z Polski. Co sprawiło, że postanowiłaś wziąć udział w programie?" - zapytał Cowell.

"Kiedy byłam mała, oglądałam filmiki z programu i byłam tym zachwycona. Mówią, że w Ameryce wszystko się spełnia, że marzenia się spełniają. Sprawdzimy, czy to prawda" - odpowiedziała mu wokalistka.

Juror uznał, że z jakiegoś powodu, ma dobrze przeczucia co do występu Sary. 

14-latka zaśpiewała piosenkę Billie Eilish, pt. "Lovely" i wprawiła ich w zachwyt. "Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy" - powiedział po występie Cowell.

"Sara, to twój pierwszy raz w Ameryce? To musi być niesamowite uczucie występować przed amerykańską publicznością, pewnie o tym marzyłaś. Pamiętam, kiedy po raz pierwszy przyjechałam do Ameryki, a było to 20 lat temu. To był moment, którego nigdy nie zapomnę. Chcę, żebyś i ty zapamiętała ten moment na zawsze" - powiedział juror i wcisnął Złoty Przycisk, co sprawia że Sara James przechodzi bezpiecznie do występów na żywo.

Na scenę wbiegła mama Sary i mocno uścisnęła córkę, która nie mogła powstrzymać łez. 

Polacy w amerykańskim "Mam talent"

Nie jest to pierwszy raz, gdy Polacy próbują szczęścia w "Mam talent" za oceanem. Furorę w USA zrobił gitarzysta Marcin Patrzałek. Polak dotarł do półfinału show, a dzięki zdobytej popularności, tamtejszy oddział Sony Music, zaproponował mu kontrakt płytowy.

W edycji mistrzowskiej amerykańskiego "Mam talent" zaprezentował się natomiast polsko-portugalski duet akrobatyczny - Duo Destiny (Kinga Grześków i Gonzalo Roque) który wygrał 11. sezon polskiej wersji show. Udało im się dotrzeć do półfinału.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Simon Cowell | America's Got Talent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy