Mam talent

Reklama

Jurorzy byli zażenowani. Publiczność nie pozwoliła wyrzucić go z "Mam talent"!

Na oficjalnym kanale "Mam talent" na Youtube przypomniano najzabawniejsze występy ostatniego sezonu "Mam talent". Wśród nich znalazł się muzyczny popis Bena Lapidusa, który swoją piosenką o parmezanie wywołał u jurorów mieszane uczucia.

29-letni Ben Lapidus podczas castingów do "Mam talent" stwierdził, że do zostania autorem piosenek zainspirowało go ukulele, które znalazł w garażu, gdy miał 14 lat. "Muzyka jest moim życiem" - stwierdził.

Przed jurorami zaprezentował oryginalną piosenkę o tytule "The Parmesan Cheese Song".

Gdy wokalista zaczął śpiewać, nie spotkał się z uznaniem jurorów. W pewnym momencie każdy z jurorów wcisnął czerwony przycisk. Po czterech "X" Lapidus przerwał śpiewać.

Jurorzy bezlitośni dla uczestniczka. Co stało się po ich werdykcie?

"Nie lubię parmezanu, nie lubię twojej piosenki i jestem na nie" - stwierdził Simon Cowell. Podobnego zdania byli również Sofia Vergara i Howie Mandel.

Reklama

Sprawdź tekst do utworu "Parmesan Song" w serwisie Tekściory.pl

Z każdym negatywnym słowem na temat piosenki, publiczność buczała i gwizdała. Głośno też domagała się, aby Lapidus zaśpiewał raz jeszcze. Gdy w końcu zrobił to z akompaniamentem widowni, Simon Cowell cofnął swoją decyzję.

"Mam ochotę cię zabić, bo nie mogę wyrzucić z głowy słów twojej piosenki. Cofam 'X' i jestem na tak" - stwierdził juror. Na podobny krok zdecydowała się Heidi Klum i  Sofia Vergara. Swojej decyzji nie cofnął jedynie Howie Mandel.

Lapidus ostatecznie przeszedł dalej i ostatecznie odpadł w półfinale,  w którym zrzucił ubranie i zszokował Simona Cowella. O tym występie możecie przeczytać TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Ben Lapidus | Simon Cowell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy