Reklama

Zobacz Lipnicką i Portera!

W czwartek (28 lutego) w warszawskim Empiku na żywo zaprezentują się Anita Lipnicka i John Porter. Wstęp na koncert jest wolny.

To jedna z ostatnich szans by zobaczyć Anitę Lipnicką i Johna Portera razem na jednej scenie. W ostatni piątek, 22 lutego, ukazała się trzecia i zarazem ostatnia wspólna płyta duetu, zatytułowana "Goodbye".

Reklama

"Wszystko ma swoje dzień dobry i swoje do widzenia. Nie ma w tym nic smutnego. Każda wiosna ostatecznie przeobraża się kiedyś w zimę. To naturalny cykl przyrodniczy: oczywisty i nieodgadniony zarazem. I tak Początek staje się Końcem?" - mówi Anita Lipnicka.

"Tytuł Goodbye sam się wprosił. Co więcej, wyznaczył kierunek snutych przez nas opowieści i zdeterminował ostateczne brzmienie albumu. Tak się jakoś poskładało, że większość zawartych na nim piosenek dotyczy pożegnań i rozstań - nie zawsze w sposób do końca oczywisty. Wątek pewnej nostalgii, patrzenia za siebie przez ramię, nieśpiesznej refleksji nad tym co bezpowrotnie utracone - to wszystko jest jakby motywem przewodnim, sosem w którym danie zostało przyrządzone" - dodaje wokalistka.

Płytę promuje utwór "Old Time Radio".

Zobacz teledyski Lipnickiej & Portera na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anita | na żywo | porter | Anita Lipnicka i John Porter | Lipnicka & Porter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje