Reklama

Występ Justina Biebera poprzedzi Honey

Honey, czyli Honorata Skarbek wystąpi jako support przed pierwszym polskim koncertem Justina Biebera, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek (25 marca) w łódzkiej hali Atlas Arena.

Jak poinformowali organizatorzy, piosenkarka będzie śpiewać przez około pół godziny. Po jej występie na scenie pojawi się Kanadyjczyk.

Reklama

Honey to laureatka nagrody internautów na festiwalu TOPtrendy 2011 w Sopocie. Zdobyła również nagrodę Viva Comet 2012 za debiut roku.

Swój debiutancki album wydała 28 marca 2011 roku. Promowały go takie utwory jak "No One", "Runaway" czy "Sabotaż", które przyniosły jej dużą popularność, zwłaszcza w sieci.

"Wystarczy powiedzieć, że ostatni z tych utworów ma obecnie prawie trzy miliony wyświetleń w serwisie YouTube" - mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Justina Biebera w Łodzi.

Występ Honey, której towarzyszyć będę tancerze, rozpocznie się o godzinie 18:30.

"Pierwotnie o support miał zadbać menedżment Justina Biebera, ale ostatecznie to my zostaliśmy poproszeni o znalezienie wykonawcy, który rozgrzeje publiczność przed występem gwiazdy wieczoru" - wyjaśnia Stefański.

Koncert Justina Biebera odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 25 marca, w hali Atlas Arena.

Zobacz teledysk "Lalalove" Honey - już ponad sześć milionów wyświetleń:

Sprawdź tekst "Lalalove" w serwisie Teksciory.pl!

Wilki zapraszają do udziału w konkursie

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje