Reklama

Reklama

Wszyscy chcą GaGi

Obwołana pierwszą gwiazdą 2009 roku Lady GaGa to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk na popowej scenie. Nic więc dziwnego, że pojawiają się kolejni chętni do współpracy z wokalistką.

Amerykański gwiazdor r'n'b Ne-Yo właśnie ogłosił, że chętnie by nagrał duet z Lady GaGą na swój nowy album. Wokalista ujawnił, że jest wielkim fanem stylu GaGi i chciałby spotkać się z nią w studiu.

"Mam nadzieję, że ja i GaGa będziemy pracować razem. Nigdy wcześniej nie byłem tak podekscytowany innym artystą. Ona jest dość dziwną osobą, ale zarazem kimś odświeżającym" - powiedział Ne-Yo.

"Nie przeprasza za to, kim jest. Jest dumna z tego, że jest indywidualnością. Teraz to mój interes, by jej to powiedzieć, kiedy się spotkamy gdzieś w trasie" - dodał Ne-Yo.

Reklama

Lady GaGa ma na koncie debiutancki album "The Fame", z którego pochodzą przebojowe single "Just Dance" i "Poker Face". Współpracowała wcześniej z New Kids On The Block i Britney Spears (zaśpiewała w chórkach w bonusowym utworze "Quicksand" z europejskiej wersji albumu "Circus"). Po sukcesie swojego debiutu lista chętnych do współpracy zapewne szybko się wydłuży.

Zobacz teledyski Ne-YoLady GaGi na stronach INTERIA.PL.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL