Reklama

Wokalista promuje... wykorzystywanie pijanych dziewczyn?

Brian McFadden, irlandzki wokalista znany z Westlife, wzbudził kontrowersje tekstem swojego najnowszego singla.

"Just The Way You Are (Drunk At The Bar)" to tytuł najnowszego singla byłego członka Westlife (opuścił grupę w 2004 roku). Część odbiorców zszokowały słowa piosenki, uznano je za "obrzydliwe i złe". McFaddenowi zarzucono, że dotyczą one gwałtu na randce, bowiem wokalista śpiewa, że "nie może się doczekać", by zaprzyjaźnić się z pijaną dziewczyną, "wykorzystać ją" i "narobić szkód".

Reklama

30-letni wokalista nie pozostał obojętny na wysuwane oskarżenia i wziął w obronę "głupie", jak sam przyznaje, słowa piosenki, twierdząc, że odnoszą się do jego narzeczonej, Delty Goodrem.

"Napisałem piosenkę o tym, jak bardzo lubię momenty, kiedy Delta pije drinka i jednocześnie tańczy, co szczerze powiedziawszy zdarza się bardzo rzadko. Jestem zszokowany tymi bezsensownymi oskarżeniami" - ripostował wokalista w wywiadzie dla brytyjskiego Metra.

Już za pośrednictwem swojego Twittera, dodał:

"Moja nowa piosenka jest mocno ironiczna, mówi o tym, jak słodka jest moja dziewczyna, kiedy się upija. W żadnym razie nie pochwalam w niej gwałtu na osobie, z którą się jest na randce. Ciekawe jaka będzie następna przypięta mi łatka? To niezwykle inteligentna reakcja na napisane przeze mnie słowa, sam chciałbym być taki mądry... Tak, to głupie słowa i głupi beat, ale o to właśnie chodziło! Czy kiedykolwiek chciałem zostać kolejnym Johnem Lennonem?" - denerwuje się McFadden.

Posłuchaj kontrowersyjnego singla:

Przypomnijmy, że McFadden nagrał z Westlife cztery płyty studyjne, a po opuszczeniu kolegów wydał trzy albumy solowe. Ostatni to "Wall Of Soundz" z 2010 roku. Obecnie jest jurorem w australijskiej wersji programu "Mam talent".

Zobacz Briana McFaddena w teledysku "Mandy" grupy Westlife!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Brian McFadden | Bryan McFadden | Westlife | kontrowersje | teksty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje