Reklama

Wiśniewski idzie na wojnę!

Lider Ich Troje ostro zaatakował byłą żonę Martę "Mandarynę" Wiśniewską i zajmującą się karierą piosenkarki Katarzynę Kanclerz.

"Chciałaś wojny pani Kanclerz? To ją masz!" - brzmi tytuł wątku na blogu Michała Wiśniewskiego (34 l.). Piosenkarz oskarża i wyzywa Kanclerz, a jej zdjęcia podpisuje np. tak: "G**no, które namieszało w moim życiu".

Reklama

Agresję Michała wzbudził nieopublikowany jeszcze wywiad z Mandaryną, który ma się ukazać w tygodniku "Gala". Podobno była żona muzyka zdradza w nim prawdę o ich wspólnym życiu i rozstaniu.

"Nie wiem, skąd Wiśniewski ma tekst wywiadu. Dziennikarz wysłał nam go e-mailem do autoryzacji. Nim dostał odpowiedź, zadzwonił do niego Wiśniewski i cytował fragmenty. Podejrzewamy, że włamuje się do naszej poczty. Zastanawiam się, czy nie zgłosić tego na policję" - mówi Kanclerz.

"Od 15 grudnia jestem jedną z bohaterek blogu Michała. Dlatego złożyłam pozew do sądu" - dodaje.

W między czasie Wiśniewski zlikwidował niektóre wpisy żony, Anny Świątczak (28 l.), głównie te zamieszczone w Wigilię i dotyczące Marty.

"Anna pisała, że musi się wyrzygać na pseudoartystkę, której się nic nie udaje, bo to pomoże jej się oczyścić" - wyjaśnia Kanclerz.

Co sądzi o jej zdjęciach zamieszczonych przez Wiśniewskiego w blogu i podpisach "G**no, które namieszało w moim życiu"?

"Jeśli tak zrobił, to złożę kolejną skargę i szybciej wygram proces" - mówi Kanclerz.

W blogu Wiśniewski pisze o Romanie Mandrykiewiczu, tacie Mandaryny.

"Najpierw gloryfikuje ojca byłej żony, nazywa tatą, a gdy ten pyta, co on wyprawia, zaczyna płakać i krzyczeć" - komentuje Kanclerz. Roman Mandrykiewicz od kilku dni bierze środki uspokajające. To efekt wywiadu, w którym mama Wiśniewskiego - alkoholiczka, która oddała syna do domu dziecka, mówi, że Marta jest złą matką.

"Czas, by niektórzy zobaczyli, jak wygląda moje życie: ten człowiek mnie prześladuje. Pomaga mu w tym redakcja, która raz płaci jego matce 100 zł, aby źle mówiła o swoim synu, a potem bierze ją na eksperta od macierzyństwa" - to słowa Mandaryny.

To kolejny etap trwającej od roku wojny Wiśniewskiego z Kanclerz. Lider Ich Troje zarzuca jej, że rozbiła jego małżeństwo, że manipuluje Mandaryną, by nie pozwalała mu spotykać się z dziećmi.

Przypomnijmy, że Katarzyna Kanclerz Na początku lat 90. współtworzyła wytwórnię Izabelin Studio, które przekształciło się w Universal Music Polska. Wypromowała m.in.: Kasię Kowalską, Edytę Bartosiewicz, grupę Hey. Jej przeciwnicy twierdzą, że "doi artystów i wyrzuca, kiedy przestają przynosić pieniądze". Inni, że "potrafi wypromować każdego artystę i pracować z najtrudniejszymi".

Zobacz teledyski MandarynyIch Troje na stronach INTERIA.PL.

Super Express/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | "Ida" | 'Ida' | Ida | piosenkarki | Katarzyna Kanclerz | muzyka | wojny | kanclerz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje