Reklama

Reklama

Wiśniewski 2,5 mln "w plecy"

Inwestycja Michała Wiśniewskiego w nocny klub okazała się być katastrofą.

Jeszcze kilka lat temu 37-letni lider Ich Troje zarabiał krocie. Zamieszkał w okazałej rezydencji, dla rozrywki latał prywatnym samolotem, kupował drogie samochody. Pieniądze płynęły do Wiśniewskiego szeroką strugą. Ale do czasu. W rozmowie z "Faktem" przyznaje, że stracił krocie:

"Moje sprawy finansowe przedstawiają się tak, że dostałem w plecy 2,5 miliona złotych" - mówi Wiśniewski w rozmowie z tabloidem.

Jak do tego doszło? Michał miał nocny klub w centrum Warszawy. Średnio mu szło. Kiedy pojawił się biznesmen, chętny do otworzenia w tym miejscu nowego lokalu, Michał Wiśniewski na to przystał. Ale ten partner, jak twierdzi Wiśniewski, nie wywiązał się z umowy, zabrał znajdujący się w lokalu sprzęt, a Michałowi nie zapłacił - informuje tabloid.

Reklama

Piosenkarz zapewnia, że wyjaśnieniem sprawy przejęcia klubu zajęła się już prokuratura. Lider zespołu Ich Troje jest przekonany, że w końcu prawda wyjdzie na jaw, a nieuczciwy partner w interesach poniesie karę.

"Kłamstwo ma krótkie nogi. W sądzie po prostu musi wszystko się wyjaśnić" - stwierdza Wiśniewski.

Czy to oznacza, że Michałowi Wiśniewskiemu zajrzała w oczy bieda? Nic podobnego! Zapewnia, że mimo kłopotów finansowych nie jest bankrutem.

"Oczywiście odczuwam brak takiej sumy. To chyba normalne. Ale ogólnie żyje mi się dobrze i nie mam zamiaru narzekać. Dramatu nie ma" - gwiazdor przekonuje "Fakt".

"Dramat jest wtedy, gdy bierzesz pistolet i strzelasz sobie w łeb. W moim przypadku nie ma co na to liczyć" - dodaje z czarnym humorem.

Wiśniewski przyznaje również, że choć poprzednia jego inwestycja przyniosła ogromne straty, nie zamierza rezygnować ze swoich planów.

"Ja już taki jestem. Uwielbiam angażować się w nowe przedsięwzięcia. Jakiś czas temu zafascynowałem się lotnictwem, potem był klub, a dziś są turnieje pokerowe. Po prostu lubię wyzwania" - tłumaczy Wiśniewski.

Dziś Michał zajmuje się organizowaniem gry w pokera. Bierze udział w międzynarodowych zawodach, a jego życie toczy się właśnie wokół tej gry - pisze "Fakt".

"Poker rozwija się świetnie. Jest on dla mnie odskocznią od muzyki. To jest mój nowy rozdział" - wyznaje Wiśniewski.

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL