Reklama

Reklama

Varius Manx wierzy w miłość (posłuchaj)

"Wierzę w miłość" to najnowszy singel grupy Varius Manx. To druga odsłona zespołu z nową wokalistką Edi Ann, po "Mamy teraz siebie".

Premiera nagrania odbyła się na początku stycznia na antenie RMF FM. Na przełomie stycznia i lutego kręcono teledysk do piosenki "Wierzę w miłość".

"Miłość rodzi się w nas, jeśli otwieramy przed nią nasze serca, dążymy do dialogu i zgody. Z pewnością zasługuje na nią każdy człowiek. Jest ona naszą ogromną siłą... Jest uczuciem wielowymiarowym. Choć każda osoba nadaje jej własną definicję, najważniejsze, aby przyczyniała się do dobrych emocji, bo wtedy ma sens" - czytamy w informacji o singlu.

Najnowsza piosenka Varius Manx to propozycja zespołu na walentynki, choć muzycy liczą, że dobre emocje towarzyszyć będą nam nie tylko od święta.

Reklama

Autorką tekstu jest Karolina Nowaczyk, która napisała pracę licencjacką o liderze Varius Manx pod tytułem "Robert Janson muzyk - monografia zespołu i artysty".

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Teksciory.pl!

Komentarze internautów nie zawsze są jednak przepełnione miłością. "Kompletnie nie w stylu Varius Manx, co się z wami stało :(" - pisze jeden z zawiedzionych fanów. Padają też porównania do twórczości Sylwii Grzeszczak.

Czytaj także:

Varius Manx: Lament - nasz komentarz do zmiany wokalistki

Varius Manx potwierdza: Mamy teraz siebie

Zobacz teledyski Varius Manx na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL