Reklama

Skarpetka Justina Biebera może być twoja!

Fani Justina Biebera traktują przedmioty z nim związane jak relikwie. W sprytny sposób postanowili to wykorzystać organizatorzy łódzkiego koncertu wokalisty.

Organizatorzy marcowego koncertu Justina Biebera wpadli na przebiegły pomysł. Chcą nakłonić polskich fanów Kanadyjczyka do... kupowania biletów na występy Pet Shop Boys i Roda Stewarta.

Reklama

Koncert Justina Biebera odbył się 25 marca w hali Atlas Arena w Łodzi i cieszył się gigantycznym zainteresowaniem ze strony fanów 19-letniego wokalisty. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się natomiast aukcje internetowe, na których można nabyć pamiątki związane z Justinem Bieberem.

- Nie spodziewaliśmy się, że można licytować piasek, po którym chodził Justin Bieber, ale tak rzeczywiście się dzieje. W związku z tym mamy propozycję dla fanów tego piosenkarza - mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która była organizatorem koncertu idola nastolatek w Łodzi.

W garderobie Justina Biebera po jego koncercie w Polsce pozostało sporo gadżetów. Piosenkarz podpisał kilka płyt i zdjęć, a także zostawił po sobie ręcznik i... skarpetki.

- Wszystkie te gadżety, które stanowią bardzo cenną pamiątkę, będzie można wylosować. Zdecydowaliśmy się oddać je fanom, bo otrzymywaliśmy wiele maili z takimi prośbami. Wystarczy jedynie nabyć bilet na jeden z dwóch koncertów, które zorganizuje jeszcze w tym roku nasza firma. Może to być koncert Pet Shop Boys w hali Ergo Arena lub występ Roda Stewarta na Stadionie Miejskim w Rybniku - tłumaczy Janusz Stefański.

Nagrody zostaną wylosowane 14 sierpnia. Wyniki losowania będzie można poznać na facebookowym profilu organizatora.

Oba koncerty odbędą się we wrześniu. Bilety uprawniające do udziału w losowaniu można nabywać od 1 do 8 sierpnia wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony Prestige MJM.

Oscar dla tego pana - czytaj naszą relację z koncertu Justina Biebera w Łodzi!

Zobacz teledyski Justina Biebera na stronach INTERIA.PL!

Wygraj karnety na CLMF!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: justin | Justin Bieber | Łódź | fan | losowanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje