Reklama

Skandal w USA. Znów Miley

Kolejne kontrowersje związane z 16-letnią amerykańską wokalistką - Miley Cyrus. Występ młodej gwiazdy podczas gali Teen Choice Awards spotkał się z oburzeniem zatroskanych o swoje pociechy rodziców.

Choć od występu minął już tydzień (gala odbyła się 9 sierpnia), sprawa staje się coraz głośniejsza. Chodzi o sposób poruszania się Miley, który dla wielu był zbyt prowokacyjny i nieadekwatny do jej wieku, a przede wszystkim szkodliwy dla oglądających galę dzieci.

Reklama

Skąpo ubrana Cyrus wykonała m.in. krótki taniec na rurze. Wokalistka zaśpiewała swój najnowszy singel "Party in the USA".

Zobacz kontrowersyjny występ:

Rodzice chcą pozwać stację Disneya (Disney Channel), która w swoim statucie zapewnia, że kanał jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-14 lat, a programy nie zawierają szkodliwych dla najmłodszych treści.

Miley Cyrus ma "szczęście" do wywoływania skandali - pół Ameryki oburzało się jej sesją zdjęciową dla magazynu "Vanity Fair" czy też prywatnymi zdjęciami, które wyciekały do internetu. Zarzut był zawsze ten sam - fotografie były zbyt prowokacyjne jak na młody wiek wokalistki.

Zobacz teledyski Miley Cyrus na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: występ | Miley Cyrus | skandal | Teen Choice Awards | USA | Destiny Hope Cyrus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje