Reklama

Rubik: Świat się nie kończy

Po świąteczno-sylwestrowym odpoczynku w tropikach, Piotr Rubik przystępuje do aktywnego promowania swojego ostatniego dzieła, "Habitat", pierwszej części "Oratorium dla świata".

Plany na 2008 rok wyglądają bardzo ambitnie. Piotr Rubik wspominał w rozmowie z INTERIA.PL o solowej płycie z wiolonczelą, a także o filmowych propozycjach. Rozpoczęły się także przygotowania do oratorium z udziałem dzieci.

Reklama

"Warunki castingów do oratorium dziecięcego będą znane na przełomie stycznia i lutego" - czytamy na oficjalnej stronie kompozytora.

Pod koniec lutego prawdopodobnie ukaże się płyta z zapisem koncertu "Habitat". Przypomnijmy, że premiera oratorium odbyła się 9 grudnia 2007 w Gorzowie Wielkopolskim. Koncert zorganizowano w związku z obchodami 750-lecia miasta. Kolejnym utworem wybranym do promocji oratorium - po "To cała prawda" - będzie singel "Świat się nie kończy".

"Trasa Habitatu rozpocznie się 8 marca, na razie wstępnie dogadanych jest ok. 20 koncertów w różnych miastach" - zapowiada plany koncertowe Piotr Rubik.

W kolorowej prasie pojawiły się sugestie, że kompozytor może pozbyć się swojego firmowego znaku - blond grzywki.

"Fryzury nie zmieniam, po prostu parę ludzi widziało mnie z moimi naturalnymi lokami, bo czasem nie chce mi się prostować włosów i stąd plotki" - wyjaśnia.

Zobacz teledyski Piotra Rubika na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: plany | Piotr Rubik | oratorium | świat | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje