Reklama

Rubik po angielsku

W ciągu niespełna tygodnia nowy teledysk Piotra Rubika do utworu "To cała prawda" znalazł się w czołówce najczęściej oglądanych klipów w INTERIA.PL. Możecie już oglądać również wideo do angielskiej wersji tego nagrania, czyli "The Right To Love".

- To dwie różne piosenki. Mam nadzieję, że widzowie będą chcieli zobaczyć to i to, bo ciekawie będzie je porównać - mówi nam Piotr Rubik.

Reklama

Słowa do "The Right To Love" napisał Marek Śledziewski - autor wideoklipów do obu wersji, pracujący wcześniej z Kayah, grupami DAAB i T.Love, współpracujący m.in. z wytwórniami 20thCentury Fox i Miramax, a także z Phillys Carlile (producent słynnego filmu "Seven"). Pełnił funkcję producenta wykonawczego hollywoodzkich produkcji "House" i "Three".

Marek Śledziewski pisał wcześniej teksty dla m.in. Michała Bajora i Edyty Górniak.

- Ta piosenka powstała w momencie dla mnie bardzo ważnym, na zakończenie pewnego etapu i rozpoczęcia zupełnie nowego. Ale ja widzę tę piosenkę, jako jeszcze bardziej uniwersalną, taką, która nie odnosi się tylko do pewnych wydarzeń, które miały miejsce, ale każdy znajdzie w niej coś dla siebie - opowiada Rubik w rozmowie z INTERIA.PL.

- Bo każdy w życiu przechodzi trudne momenty, nie tylko ja i każdy ma nadzieję, że z nich wyjdzie. Dlatego mam nadzieję, że ta piosenka będzie dla tych ludzi szczególnie wyjątkowa, da im nadzieję, radość i podtrzyma na duchu. I dla mnie jest to rzeczywiście pierwszy krok w nowy etap twórczości muzycznej - podsumowuje kompozytor.

Na planie teledysku pracowało ponad 200 osób, w tym chór, orkiestra, aktorzy i ekipa realizatorska. Dodatkowym smaczkiem jest udział, podobnie jak w poprzednich klipach, zrealizowanych do muzyki Piotra Rubika, jego narzeczonej Agaty Paskudzkiej. Zagrała ona w nim sanitariuszkę.

Przeczytaj nasz wywiad z popularnym kompozytorem.

Zobacz teledyski Piotra Rubika na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Rubik | Love | nowy teledysk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje