Reklama

Różne oblicza miłości wg Sary

Sprawdź teledysk do piosenki "True Love" śpiewającej blogerki Sary May. Obrazek zapowiadany jest przez nią jako "najbardziej kontrowersyjny klip roku".

W utworze do "True Love" Sara deklaruje, że każdy ma prawo kochać i żyć jak chce. W klipie pojawiają się wątki miłości homoseksualnej, zarówno w wydaniu męskim, jak i kobiecym.

Reklama

"Tematyka podjęta w produkcji jest dość kontrowersyjna i powiedziałabym odważna. Pomimo, że Polska rozwija się błyskawicznie i stajemy się powoli krajem cywilizowanym, to jednak nadal większość Polaków jest bardzo nietolerancyjna" - opowiada Sara.

"Problem gejów i lesbijek jest dość zauważalny. Nadal nie każdy ma odwagę publicznie przyznać się, że jest innej orientacji seksualnej niż większość. Właściwie rzadko kto to czyni" - mówi wokalistka.

Sara w klipie pokazuje także tradycyjny model rodziny z dzieckiem. Występujący w teledysku Adaś był maskotką całej ekipy podczas zdjęć.

Co ciekawe, model grający homoseksualistę pochodzi z castingu do poprzedniego klipu Sary, w którym ta szukała kandydata na swojego chłopaka.

Sprawdź profil wokalistki w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski Sary May na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love | Sara | Sara May

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje